یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

تارتار: جلالی استاد من است و هرگز به او اهانت نمی‌کنم

1

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نسبت به سوءتفاهم ایجاد شده برای هواداران نساجی مازندران توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، بعد از بازی روز گذشته پارس جنوبی جم و نساجی مازندران انتشار یک ویدئوی کوتاه در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخته است. هواداران نساجی اعتقاد دارند که مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی بعد از گل سوم تیمش به مجید جلالی سرمربی حریف اهانت کرده و این را از روی لبخوانی ناواضح این ویدئو متوجه شده‌اند. با این حال مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی می‌گوید  به مجید جلالی و کادرفنی نساجی هیچ اهانتی نکرده است. 

تارتار در این باره به خبرنگار روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی گفت: آقا مجید جلالی همیشه استاد من بوده و هست. همیشه هرجایی ایشان را دیدم استاد خطابش کردم و به هیچ وجه به خودم اجازه نمی‌دهم خدای ناکرده به او توهینی انجام دهم.

وی ادامه داد: آقامجید همیشه یک الگو برایم بوده است و به عنوان یک معلم همواره دوستش داشتم. در چنین شرایطی امکان ندارد به او اهانتی انجام دهم. استرس مسابقات بالاست و من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده، اما مطمئن باشید که هرگز به آقامجید، اعضای کادرفنی نساجی و هواداران خوب این تیم اهانتی نکرده‌ام.

تارتار در پایان تصریح کرد: مردم شمال کشور و به خصوص مازندرانی‌ها جزو بهترین‌ها هستند. زمانی که ما امسال با پارس جنوبی به قائمشهر سفر کردیم آنها بهترین پذیرایی را از ما کردند که به همین خاطر تشکر هم کردم. من هرگز نسبت به تیمی که استاد خودم آقای جلالی در آن کار می‌کند و هواداران باشخصیتی دارد، هتک حرمت نمی‌کنم و فکر می‌کنم مسائل پیش‌آمده یک سوءتفاهم بیش نیست.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.