یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹

فرمانده مرزبانی ناجا:

حوادث تروریستی نمی‌تواند به امنیت کشور خدشه وارد کند

ب

سردار قاسم رضایی گفت: امنیت کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار است و حوادثی نظیر حمله تروریستی به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه در جاده خاش-زاهدان نمی تواند خللی در امنیت کشور ایجاد کند.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردارقاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی که به نمایندگی از فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تشییع پیکرهای پاک ۲۷ شهید حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان اصفهان شرکت کرده بود ضمن تسلیت شهادت این مدافعان امنیت، اظهار داشت: بحمداله هم اکنون وضعیت در مرزهای شرقی عادی بوده و امنیت کامل در تمامی مرزهای کشور عزیزمان نیز برقرار است.

وی افزود: حوادث تروریستی نظیر حمله به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه در جاده خاش – زاهدان که از سوی دشمنان قسم خورده نظام طراحی می شوند، هرگز نمی تواند به امنیت کشور ما خدشه وارد کند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، حمله به اتوبوس حامل مرزبانان سپاه را یک حادثه کور خواند و گفت: این گونه حوادث در اصل عقبه ای دارند که آن را مدیریت می کنند و حتماً دست استکبار و مزدوران آن ها در کار بوده به دلیل اینکه این یک کار مزدورانه است.

سردار رضایی در پاسخ به سوالی پیرامون واکنش دستگاه امنیتی و مرزبانی پاکستان به این حادثه گفت: معتقدم، ارتش، ملت و دستگاه امنیتی و مرزبانی پاکستان نسبت به این موضوع حساس خواهند شد و حتماً هم پاسخ محکمی به خواسته های ایران اسلامی برای اینکه این اشرار را هرچه زودتر از خاک کشور خود بیرون کنند، خواهند داد.

این مقام ارشد نیروی انتظامی کشور در خصوص روحیه مرزبانان ناجا نیز اظهار داشت: این گونه اقدامات نه تنها نمی تواند در روحیه انقلابی مرزبانان ناجا تاثیر منفی بگذارد، بلکه باعث مضاعف تر شدن انگیزه در بین آنان خواهد شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: همانطور که شعار همیشگی مرزبانی نیروی انتظامی من یک انقلابی ام است، معتقدم که این گونه حوادث هم باعث تشدید روحیه انقلابی و مجاهدت بیشتر آنان برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی خواهد شد.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم سردار رضایی و سردار معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان با تعدادی از خانواده های معظم شهدای حادثه تروریستی دیدار و پیام تسلیت سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور را به آن ها ابلاغ کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.