دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی:

تمام جایگاه های استان به نفت گاز یورو ۴ مجهز می شوند

جایگاه بنزین

خراسان شمالی- مجتبی شکوری گفت: توزیع نفت گاز با استاندارد یورو چهار از نیمه دوم امسال برای نخستین بار در این استان آغاز شده و اکنون ۱۲ جایگاه استان نسبت به توزیع این سوخت مبادرت دارند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی، مجتبی شکوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: تا پایان امسال تمام جایگاه های سوخت این استان نسبت به توزیع نفت گاز یورو چهار اقدام می کنند.

وی اظهار داشت: توزیع نفت گاز با استاندارد یورو چهار از نیمه دوم امسال برای نخستین بار در این استان آغاز شده است و اکنون ۱۲ جایگاه استان نسبت به توزیع این سوخت مبادرت دارند.

وی با بیان اینکه تمام جایگاه های سوخت در شهرستان اسفراین نسبت به توزیع نفت گاز یورو چهار اقدام می کنند افزود: در این شهرستان هفت جایگاه شرایط برای توزیع این سوخت را مهیا کرده اند.

شکوری تصریح کرد: در هر کدام از شهرستان های بجنورد و شیروان ۲ جایگاه و در شهرستان مانه و سملقان یک جایگاه نسبت به توزیع نفت گاز با استاندارد یورو چهار مبادرت دارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: تا پایان امسال توزیع نفت گاز با استاندارد یورو چهار در ۴۸ جایگاه استان میسر می شود.

بر اساس این گزارش اکنون روزانه ۲۰۰ هزار لیتر نفت گاز با استاندارد یورو چهار در خراسان شمالی توزیع می شود.

/انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.