چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷

سردار غیب‌پرور: گروه‌های جهادی در مناطق مختلف کشور تشکیل می‌شود

غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اکنون ۱۲ برنامه در قالب طرح اعتلای بسیج احزاب می‌شود، گفت: تشکیل گروه‌های جهادی در مناطق مختلف کشور مدنظر سازمان بسیج مستضعفین است.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در دیدار با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج استان سمنان، اظهار داشت: تشکیل گروه‌های جهادی طرح شهید حججی طرح شهید بهنام گشت‌های محله‌محور حلقه‌های صالحین و برنامه‌های خدمات‌رسانی به محرومان در حوزه بهداشت و درمان ازجمله برنامه‌های طرح اطلاعیه بسیج است که بسیجیان این مرزوبوم در جای‌جای ایران اسلامی آن را ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به حلقه‌های صالحین بسیج، بر لزوم آسیب‌شناسی این حلقه‌ها مانند دیگر امور و نیز ارزیابی سرگروه‌های این حلقه‌ها تأکید کرد و افزود: سرگروه‌های حلقه‌های صالحین باید از نظر دینی و اسلامی کامل باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تشکیل حلقه‌های صالحین را به یکی از دستاوردهای مهم این سازمان برشمرد بر لزوم کیفی سازی این حلقه‌ها به‌منظور رفع آسیب‌های احتمالی آن تأکید کرد.

سردار غیب‌پرور با اشاره به رویکرد سازمان بسیج مستضعفین در حوزه گروه‌های جهادی خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد از برنامه‌های گروه‌های جهادی در سال ۹۸ به‌صورت بومی و محله‌ای است؛ چرا که تشکیل گروه‌های جهادی در مناطق مختلف کشور مدنظر سازمان بسیج مستضعفین است.

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های مقاومت شیشه عمر بسیج محسوب می‌شوند افزود: باید محور فعالیت پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد باشد.

سازمان بسیج مستضعفین مشخص شدن سهم هر یک از اقشار بسیج در فعالیت‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج در جوار مساجد سراسر کشور تأکید کرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.