پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی:

عملکرد شبکه استانی در انعکاس برنامه های دهه فجر مطلوب بود

بهمن طاهرخانی

قزوین_ بهمن طاهرخانی گفت: شبکه استانی مرکز قزوین هم با عوامل و دست اندرکاران، توانست انعکاس شایسته و مطلوبی را در راستای برگزاری برنامه های دهه فجر در شهرها و روستاها انجام دهد.

بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار قدس آنلاین ضمن قدردانی از حضور بی نظیر ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت‌: ملت ایران هیچگاه گوش به شبکه های بیگانه در خصوص انقلاب اسلامی نداده و نخواهد داد چرا که این ملت بصیر بارها سیلی سختی به تفاله های استکبار جهانی و ایادی آنها در منطقه زده است.

وی افزود: این ملت بصیر و فهیم بارها با همه توطئه های دشمنان و تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه روبه رو شده اند اما به هیچ عنوان دست از ارزش های متعالی ایران اسلامی و خون شهدا دست برنداشته و با عزت و اقتدار در برابر تمام یاوه گویی های دشمنان با قدرت ایستادگی کرده اند.

 طاهرخانی تصریح کرد: دشمنان می دانند که این کشور رهبری مقتدر و حکیم دارد که توانسته این کشور را با بیانات راهگشا و با تدبیر خود از همه گردنه های مختلف و فتنه ها به خوبی و با سلامت عبور دهد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از نقش رسانه ملی در انعکاس برنامه های ایام الله دهه فجر خاطر نشان کرد: رسانه ملی در خصوص برنامه های دهه فجر و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی عمل کرد که جای قدردانی دارد.

وی ادامه داد: شبکه استانی مرکز قزوین هم با عوامل و دست اندرکاران، توانست انعکاس شایسته و مطلوبی را در راستای برگزاری برنامه های دهه فجر در شهرها و روستاها انجام دهد که باید از مدیر کل صداوسیما و تهیه کنندگان قدردانی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.