سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴

تشکیل کمیته‌های ۱۲ گانه ستاد تسهیلات خدمات سفر در لرستان

مهندس قاسمی

لرستان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در سالن اجتماعات این اداره کل جلسه‌ای با فعالان گردشگری برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛ سیدامین قاسمی، مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان، در جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سفرهای نوروزی در لرستان، گفت : ستاد تسهیلات خدمات سفر از دی‌ماه شروع به فعالیت کرد و کمیته‌های ۱۲ گانه ذیل این ستاد تشکیل شد.

قاسمی با ذکر این مطلب که امسال فعالیت‌های تبلیغاتی گسترده‌تری توسط میراث فرهنگی استان در ایام نوروز انجام می‌گیرد به چاپ و تکثیر صد هزار نقشه راهنمای مرکز استان و شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۳۰ هزار نقشه مربوط به خرم‌آباد و مابقی نقشه شهرستان‌های استان است.

وی به طراحی اپلیکیشن گردشگری لرستان اشاره کرد و در خصوص نحوه دریافت این اپلیکیشن توسط مسافران نوروزی، گفت: از هر ورودی استان پیامک رایگان مبنی‌بر دریافت اپلیکیشن به مسافران ارسال می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان به چاپ ۱۴ کتابچه با عناوین مختلف گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد و گفت: این کتابچه‌ها به تیراژ ۲۰۰ هزار نسخه تهیه شده و در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

وی با ذکر این مطلب که سایت ویزیت ایران توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان طراحی و فعالیت دارد، ادامه داد: در این سامانه ۳۰ کلیپ از جاذبه‌های لرستان در این سامانه قرار گرفته است.

قاسمی به رونمایی از قطار گردشگری لرستان در ۲۴ بهمن اشاره کرد و افزود: با توجه به تبلیغات انجام‌شده در رابطه با قطار گردشگری شاهد رشد مسافران نوروزی خواهیم بود.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان با تاکید بر این‌که روابط عمومی صدا و سیما باید فرکانس‌های رادیویی استان را در مبادی ورودی تبلیغ کند، ادامه داد: اعضای ستاد تسهیلات با لباس‌های متحدالشکل در فعالیت‌های ستاد سفر حضور داشته باشد.

وی با ذکر این مطلب که ستاد اسکان به آموزش و پرورش لرستان واگذار شده است، اضافه کرد: تمام تاسیسات اقامتی و اسکان به آموزش و پرورش استان اعلام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.