یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵

چمران در پیام تبریک به حجت الاسلام رئیسی:

مردم در ایجاد فضای عدل و عدالت و اجرای آن حامی شما هستند

چمران

نایب رئیس جمنا با صدور پیام تبریک خطاب به حجت الاسلام رئیسی گفت: مطمئن باشید که در ایجاد فضای عدل و عدالت و اجرای آن مردم خوب ما حامی شما بوده و چشم به آینده ای روشن دوخته اند و از شما انقلابی ایثارگر و با سابقه درخشان جز این انتظاری ندارند.

به گزارش قدس آنلاین، در پی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه از سوی مقام معظم رهبری، مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است: 

جناب حجت الاسلام آقای رئیسی، ریاست محترم قوه قضائیه

اعتماد رهبری فرزانه و انتصاب شمابه عنوان رئیس قوه قضائیه، که با استقبال گسترده عموم مواجه شد را بسیار ارزشمند می‌دانم و یک‌دنیا تبریک را تقدیم‌تان می‌دارم، و امید آن دارم که انتظار مردمی که تشنه عدالت اند بخوبی بر آورده شود و در این مسئولیت بزرگ که می‌تواند تحولی در جامعه ما بوجود آورد توفیق الهی یار شما باشد. 

مطمئن باشید که در ایجاد فضای عدل و عدالت و اجرای آن مردم خوب ما حامی شما بوده و چشم به آینده ای روشن دوخته اند و از شما انقلابی ایثارگر و با سابقه درخشان جز این انتظاری ندارند. بازهم موفقیت و پیروزی شما، خادم متواضع و سخت کوش و قاضی آگاه را از خدای بزرگ مسئلت می‌دارم.

منبع: فارس

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.