سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی خبرداد:

۸۹پایگاه هلال احمرخراسان رضوی آماده خدمات رسانی در طرح نوروزی

هلال احمر

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: ۸۹ پایگاه موقت، ثابت و سیار هلال احمر خراسان رضوی آماده خدمات رسانی ویژه طرح نوروزی است.

به گزارش قدس آنلاین، سید مجتبی احمدی در محل هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: طرح ملی خدمات نوروزی همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند در خراسان رضوی نیز آغاز خواهد شد.

وی افزود: سازمان جوانان، امداد نجات و داوطلبان هلال احمر با ایجاد ۸۹ پایگاه موقت، ثابت و سیار امداد و نجات و ۲۳ شعبه طرح ایمنی سلامت در راه‌ها و مراکز پرجمعیت را تا ۱۷ فروردین ادامه خواهد داد.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: در اجرای طرح نوروزی اهدافی از قبیل کاهش تلفات و افرایش آمادگی و بهره برداری بهینه از پایگاه‌ها، افزایش تعامل با سایر دستگاه‌ها، ایمنی و سلامت مسافران، ترویج فرهنگ پیشگیری از طریق افزایش سطح آگاهی‌های عمومی دنبال می‌شود.

احمدی تصریح کرد: ۴۶ آمبولانس و یک دستگاه بالگرد به همراه خودروهای سبک و کمک دار و۴ دستگاه خودروی ست نجات که به تازگی به مجموعه هلال احمر خراسان رضوی اضافه شده است در طرح مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: بیش از ۶۴۶۸ نفر روز نیروی عملیاتی در طرح نوروزی مشارکت خواهند داشت، همچنین در لحظه تحویل سال ۱۲۰ نفر از پرسنل در حرم مطهر مستقر خواهند شد و برای مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری نیز ۹۰ نفر به همراه ۳ آمبولانس و اتوبوس هلال احمر و ۱ بالگرد انجام وظیفه خواهند کرد.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی افزود: همچنین در ایام ۱۲ و ۱۳ فروردین که سفرهای درون شهری نیز افزایش دارد ۱۵۰ تیم سحاب که هر تیم شامل دو نفر است فعالیت خواهند کرد و در این ایام پویش بهبود رفتار ترافیکی نیز دنبال می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: برای چهارشنبه آخر سال نیز تمام تیم‌های عملیاتی به عنوان نیروهای خط دو پشتیبان آتش نشانی و اورژانس خواهند بود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.