سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

فرمانده انتظامی استان یزد:

اهتمام پلیس، تأمین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال است

چهارشنبه اخرسال

یزد – سردار محمدرضا حیدری گفت : در آستانه فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال، اهتمام پلیس تأمین نظم و امنیت است و پلیس با هنجارشکنان و تمامی کسانی که مترصد ایجاد ناامنی برای هموطنان هستند برخورد جدی خواهد کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار محمدرضا حیدری فرمانده انتظامی استان یزد اظهارداشت: پلیس یزد برای پاسداشت حقوق شهروندان و در راستای کاهش حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال با تاکید بر کوچه محوری از مردم عزیز و شریف خصوصاً تمامی والدین می خواهد تا در چهارشنبه پایانی سال در کنار فرزندان خود و با نظارت و کنترل دقیق آنها از بروز حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند.

وی افزود: بلوغ فرهنگی و اجتماعی مردم قانونمند ایران اسلامی در سال های اخیر به کاهش چشمگیر خسارات، لطمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال منتج شده و کاهش صدمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال، بیانگر افزایش همدلی و همراهی صمیمانه تمامی اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان با نیروی انتظامی و توجه به آموزش‌ های ارائه شده از سوی ناجا، سازمان‌های همکار و رسانه‌ها بوده است.

حیدری تصریح کرد: تجربه تلخ خانواده ها در پس رفتارهای غیرقانونی و ناهنجار برخی افراد که مخل نظم و امنیت هستند، اراده نیروی انتظامی را در برخورد با هنجارشکنان تقویت و دو چندان کرده و خرید و فروش مواد خطرآفرین، انفجاری و احتراقی که نظم و آرامش جامعه و شهروندان را مخدوش می نماید، ممنوع بوده و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه اهتمام نیروی انتظامی بر تأمین امنیت فرد فرد جامعه است، گفت: برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان و تمامی کسانی که مترصد ایجاد ناامنی برای هموطنان هستند، تاکید شده و قانون‌شکنی و ایجاد مزاحمت در هیچ آیین و فرهنگی پذیرفته نیست و پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ آماده دریافت گزارشات مردمی است.

فرماندهی انتظامی استان افزود: برهمین اساس پلیس یزد برای پاسداشت حقوق شهروندان و در راستای کاهش حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال با تاکید بر کوچه محوری، از مردم عزیز و شریف خصوصاً تمامی والدین می خواهد تا در چهارشنبه پایانی سال در کنار فرزندان خود و با نظارت و کنترل دقیق آنها از بروز حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند.

وی خاطر نشان ساخت: امیدواریم، امسال نیز همچون سنوات گذشته با همکاری و همیاری شهروندان با پلیس و در سایه امنیت و آرامش، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.

انتهای پیام / 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.