یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

مسئول مرکز مدیریت راه های استان همدان :

همدان در نوروز جاده‌های پرترافیکی دارد

مسئول مرکز مدیریت راه های استان همدان

همدان- بابک گردان گفت: به دلیل محور ارتباطی بودن همدان بین استان‌های جنوبی و غربی و مرکز کشور همدان در نوروز جاده های پر ترافیکی را تجربه می کند.

 به گزارش قدس آنلاین، بابک گردان مسئول مرکز مدیریت راه های استان همدان اظهار کرد: از آغازین روزهای سفر نوروزی هموطنان ۷۷ دستگاه دوربین تردد شمار مستقر در راه های همدان تاکنون بیش از ۴ میلیون تردد انواع خودرو را ثبت کردند  که اکثریت هم سواری بوده است.

 وی با اشاره به محور ارتباطی و مواصلاتی بودن جاده‌های همدان بین استان‌های غربی و مرکزی و جنوبی کشور گفت: برای پایش تخلف‌های جاده‌های رانندگان هم ۳۰ دوربین ثبت تخلف تخلف‌های رانندگان را ثبت و با لینکی به مرکز پلیس راه کشور دارد اطلاع‌رسانی بر خط می‌کند.

وی  افزود: حجم بالایی از تردد در محور ارتباطی همدان به کوریجان و  همدان به بهار ثبت شده است که بیشتر مقصد منتهی به غار شگفت‌انگیز علیصدر است.

استان همدان ۵ هزار و ۱۱۴ کیلومتر انواع راه دسترسی با مختصات اصلی و آزادراه، بزرگراه و غیره دارد و در این مسیر برای ارایه خدمات راهداری هم در طرح نوروزی اداره‌کل راهداری همدان در حدود ۲۴ راهدارخانه با بیش از ۵۰۰ نیروی راهدار در کنار سایر نیروهای امدادی و خدماتی آماده ارایه خدمات هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.