دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

آستان قدس رضوی شانه به شانه با سیل زدگان

حضور شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل‌زده گلستان

تلاش مردم برای جلوگیری از ورود سیلاب به روستا «یامپی»

با دستور تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر بسیج تمامی امکانات برای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‎زده، شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی تیم امدادرسانی خود را به گلستان اعزام کرد.

به گزارش قدس آنلاین ، مبین رجبی مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی گفت: در پی وقوع سیل در برخی شهرها و روستاهای استان‌های شمالی کشور و به دنبال دستور تولیت آستان قدس رضوی تیم امدادرسانی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شد.


وی افزود: هم اکنون نیروهای اعزامی خدمات پشتیبانی و مهندسی شرکت آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل زده مستقر و در حال کمک‌رسانی به هموطنان آسیب دیده هستند، همچنین با توجه به فعال بودن شبانه‎روزی ستاد بحران راننده‌های ذخیره نیز به منطقه اعزام شدند.

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی گفت: اعزام چندین دستگاه بیل مکانیکی زنجیری، اعزام یک دستگاه خودروی وانت پیکاپ و قرار دادن آن در اختیار آب منطقه‌ای گلستان و اعزام یک تیم مهندسی با تجهیزات در کنار عوامل ستاد مدیریت بحران گنبد به صورت شبانه روزی از جمله اقدامات شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در مناطق سیل زده است.

رجبی به برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران گنبد کاووس با حضور نماینده شرکت آب و خاک قدس رضوی اشاره کرد و افزود: احداث دایک حفاظتی جهت جلوگیری از جاری شدن سیلاب به داخل روستاها، استقرار یک بیل مکانیکی در محل پل خروجی گنبد کاووس جهت تمیزکردن ورودی و خروجی پل از چوب و مصالح ناشی از سیلاب، حضور نمایندگان شرکت آب و خاک قدس رضوی درمحل وقوع سیلاب و احداث کانال و مسیر خروج سیلاب از حوضچه‎های آب ناشی از سیل، از دیگر اقداماتی بوده که تاکنون انجام شده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.