دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴

سیدرضا فاطمی امین:

همه تلاشمان را برای تحقق رونق تولید معطوف می‌کنیم

فاطمی امین

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: تا انتهای فروردین‌ماه در راستای تحقق شعار سال هدف‌ها را متمرکز می‌کنیم تا در عمل به شعار رونق تولید رهبری لبیک بگوییم.

به گزارش قدس آنلاین، سیدرضا فاطمی امین ظهر امروز در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان آستان قدس رضوی که در محل سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: در یک نگاه کلی به فعالیت‌های آستان قدس رضوی در سال گذشته می‌توان دستآوردهای خوبی را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی مشاهده کرد.
وی با اشاره به اصلاحات و بهبودهایی که در آستان قدس رضوی صورت گرفته، افزود: در سال ۹۸ انشاءلله نتایج اقدامات اصلاحی و بهبودی در آستان قدس رضوی بیشتر نمایان خواهد شد، در سال جدید پروژه‌های جدیدی را مانند اصلاح نظام سازماندهی، ساختار سازمانی و نظام پرداخت آغاز کرده‌ایم که تا شهریورماه امسال به طول خواهد انجامید.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: برنامه ریزی‌های لازم برای اقدامات اجرایی تا ابتدای مهرماه سال جاری برنامه ریزی شده است.
وی با اشاره به نام گذاری سال ۹۸ از سوی رهبر معظم انقلاب به سال «رونق تولید»، عنوان کرد: اینکه هدف ما رونق تولید است لزوما محدود به فعالیت اقتصادی نمی‌شود و بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی از بخش محرومیت‌زدایی تا مرکز علمی و دانشگاه‌ها باید در «رونق تولید» نقش داشته باشند.
فاطمی امین خاطرنشان کرد: موضوع رونق تولید در شورای معاونین آستان قدس به بحث گذاشته خواهد شد و تلاش می‌شود در پروژه‌هایی که اصلاح ساختار سازمانی انجام می‌شود، نکات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال را در برنامه‎ریزی لحاظ کنیم.
وی با بیان اینکه گذشت سال‎ها برای ما پیامی مهم دارد و آن گذران عمر و کاهش فرصت‌های خدمت گذاری است، خاطرنشان کرد: باید از فرصت‎هایی که خداوند متعال در دنیا برای ما ایجاد کرده است، در جهت خدمت به مردم و جهاد با نفس استفاده کنیم.
فاطمی امین افزود: در ۶ ماهه اول سال جدید اصلاحات دقیق و حساب شده‌ای در فعالیت‌های آستان قدس رضوی خواهیم داشت که باعث می‌شود بهره‌وری فعالیت‌ها افزایش یابد.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.