جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی:

بدنبال احقاق حق لرستان در کنار دیگر نمایندگان لرستان هستم

دهمرده

لرستان- حبیب اله دهمرده، استاندار اسبق لرستان طی پیامی به مردم لرستان از همراهی خود با نمایندگان لرستان تا احقاق حق مردم سیل زده خبر داد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین-حبیب اله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: دوشادوش نمایندگان استان در مجلس به دنبال احقاق حق مردم سیل زده لرستان هستم.

وی عنوان کرد: وظیفه خود می دانم با تمام وجود دوشادوش نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی به دنبال احقاق حق مردم سیل زده لرستان باشم.

استاندار اسبق لرستان و نماینده فعلی مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی تلفنی با مردم سیل زده استان لرستان ابراز همدردی کرد .

وی افزود: خبرحادثه سیل در لرستان را برای خود تأثرآورترین خبر عنوان کرد و اظهار داشت: وسعت وسیع فراگیری سیل در کلیه شهرها، بخش ها و روستاهای استان لرستان نشان از گستردگی فاجعه دارد.

نماینده زابل در مجلس با بیان اینکه بخش های وسیعی از دو شهر پلدختر و معمولان و بخش ها و روستاهایی از دیگر شهرستان های استان نابود شده تصریح کرد: امیدوارم خداوند منان مددرسان باشد و مردم آسیب دیده با صبر و شکیبایی اثرات مخرب این سیل عظیم را باتوکل به ذات اقدس احدیت تحمل نمایند.

وی گفت: تک تک مردم لرستان به ویژه مردم آسیب دیده از سیل بدانند که دکتر دهمرده قلباً در کنار آنان است از این رو آرزو داشتم که در میان مردم لرستان می بودم و به آنان خدمت می کردم.

دکتر دهمرده روزهای خدمت در لرستان را از بهترین روزهای عمرخود عنوان کرد و گفت: سه سال و اندی که به عنوان استاندار خدمت گزار در جمع مردم شریف و عزیز لرستان بوده ام شهادت می دهم که غیر از بزرگواری بزرگ منشی و صداقت چیزدیگری ازاین مردم ولایت مدار ندیده ام.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.