یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

فابرگاس: پسرِ ساری از چلسی بیرونم کرد!

1

سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی می‌گوید به اجبار این باشگاه را ترک کرده چرا که با ورود جرجینیو که از او به عنوان "پسر" ماتوریتزیو ساری یاد می‌کنند، دیگر جایی برای او در چلسی باقی نمانده بوده.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی که در فرصت نقل و انتقالاتی ماه ژانویه این باشگاه را ترک کرد و راهی موناکو شد، بعد از مدتها تصمیم گرفته درباره ماجرای خود در چلسیِ ماتوریتزیو ساری و علت جدا شدن از این باشگاه لندنی صحبت کند. فابرگاس مدعی است که با ورود جرجینیو، که از او به عنوان پسرِ ساری یاد می‌کنند، دیگر هیچ فضایی برای او در چلسی باقی نگذاشته و او را مجبور به ترک باشگاه کرده‌اند.

فابرگاس در چلسی دوران بسیار موفقی را پشت سر گذاشته. این هافبک خلاق اسپانیایی برای آبی‌های لندن ۱۹۸ بازی انجام داده و با این تیم طعم قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس را چشیده است.

اما در سال ۲۰۱۸ با ورود جرجینیو از ناپولی، ستاره بخت فابرگاس در چلسی رو به افول گذاشت و سسک حالا می‌گوید ساری به نفع جرجینیو موضع گرفته و او را از باشگاه طرد کرده است.

فابرگاس در این باره گفت:" من این امکان را داشتم که قراردادم را با چلسی تمدید کنم و آنجا بمانم. ولی مربی جدیدی به تیم اضافه شده بود که با خود بازیکنی به چلسی آورده بود که برای او حکم پسرش را داشت".

ستاره سابق چلسی در ادامه گفت:" به همین دلیل و برخی دلایل دیگر ادامه حضور در چلسی برایم غیرممکن شده بود. وقتی می‌دیدم من از فلانی بهتر هستم ولی او همه بازی‌ها فیکس است و من نیمکت‌نشین، دیگر نمی‌توانستم تحمل کنم. برای همین تصمیم گرفتم تجربه جدیدی را شروع کنم و به اینجا آمدم. من معتقدم حضور در موناکو برای من تصمیم مناسبی بوده و با این تیم موفق خواهم شد".

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.