یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

در حاشیه تمرین امروز سرخ پوشان

برانکو: شنیدم وضع استقلال بهتر ازپرسپولیس است

1

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: نسبت به سایر تیم ها شرایط متفاوتی داریم اما بازیکنانم به عشق هواداران تا بازی آخر لیگ برای قهرمانی خواهند جنگید.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: برد روز شنبه یک مقدار برایمان خوب بود و بابت برد در این دیدار حساس خوشحال هستیم اما هنوز از قهرمانی دور هستیم. چون پنج بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: هر بازی برایمان سخت است. همه تیم‌ها دوست دارند قهرمان کشور را شکست دهند و او را پایین بکشند. به همین خاطر ذوب آهن مقابل پیکان بدون پنج یا شش بازیکن ثابت خود حاضر شد.

برانکو درباره بازگشت پرسپولیس در بازی با سایپا پس از گل نخستی که از این تیم در همان دقایق ابتدایی دریافت کرد وی افزود: از همان بازی دربی گفتم باید همه بازی‌ها را ببریم. بازیکنان تیم عالی بودند و در بازی با سایپا نیز خوب بودند، اما به جای اینکه گل‌های بیشتری بزنیم تا با خیال راحت برنده میدان شویم این کار را نکردیم ولی به هر حال پیروز میدان شدیم.

وی افزود: باید از هواداران هم تشکر ویژه کنم که به خوبی ما را حمایت کردند. در واقع آنها ما را به سمت پیروزی روانه کردند که جای تشکر دارد.

برانکو ایوانکوویچ با اشاره به دشواری بازی سخت این تیم مقابل ذوب آهن تصریح کرد: از وقتی به پرسپولیس آمدم نتوانسته ایم ذوب‌آهن را در اصفهان شکست دهیم. آنها خیلی خوب کار می‌کنند که نتایج‌این تیم در نیم‌فصل دوم کیفیت‌شان را نشان می‌دهد. ذوب آهن هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خیلی خوبی دارند که نشان می‌دهد بازی سختی با این تیم خواهیم داشت.

برانکو در باره احتمال هت تریک قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برتر تاکید کرد: کارمان تا آخر فصل خیلی سخت است. این هفته بازی خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن داریم و بعد از آن بازی‌های خانگی با ماشین‌سازی و همین‌طور سپاهان، حالا بازی با تراکتورسازی که دیگر جای خود را دارد.

سرمربی پرسپولیس درباره مشکلات مالی این تیم نیز صحبت کرد و گفت: این مشکل همه است. بازیکنان مشکل دارند و در حالی که خوب بازی می‌کنند، می‌دوند و می‌جنگند، اما مشکل دارند. امیدوارم مشکل مالی باشگاه حل شود و اعضای هیئت مدیره جدید بتوانند راهحلی برای حل این مشکل داشته باشند.

وی درباره اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس افزود: امیدوارم مشکلات را حل کنند. من آقای عرب و آقای کاشانی را می‌شناسم و در کنار آنها آقای نبی را هم می‌شناسم و بقیه اعضا را نمی‌شناسم.

برانکو درباره اینکه به نظر می‌رسد مشکلات مالی استقلال کمتر از آنهاست اظهار داشت: متأسفانه آنها از این لحاظ بهتر و بالاتر از ما هستند. استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و حتی پدیده شرایط خوبی دارند. من هم شنیده ام آنها پرداختی‌های به موقعی نسبت به ما دارند. اما بازیکنان من عشق خودشان را به هواداران پرسپولیس نشان داده‌اند و برای این عشق هیچ رقمی نمی‌شود پرداخت کرد.

برانکو در واکنش به صحبت‌های جعفر کاشانی که اعلام کرده است برانکو نقشی در قهرمانی‌ها نداشته است افزود: بله همنیطور است من نقشی نداشتم. بازیکنان نقش داشتند و آنها سزاوارتر بودند. بازیکنان در کنار هواداران بیشترین نقش را داشتند. آقای کاشانی در دوران آقای طاهری و گرشاسبی کمک زیادی کرده اند. اکنون هم به آقای عرب کمک می‌کنند. ایشان بازیکن و پیشکسوت بزرگ پرسپولیس است. مهم نیست ایشان از من خوشش می‌آید یا نه؛ باید به او احترام گذاشت چون برای پرسپولیس زحمت کشیده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.