سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین:

هوای قزوین تا پایان هفته بارانی است

هوای بارانی

قزوین_ ندا مشاطان گفت: تا پایان هفته بدلیل گذر امواج ناشی از یک سامانه بارشی در ساعات بعدازظهر و شب، ناپایداری هایی به صورت افزایش ابر و در پاره ای مناطق رگبار باران گاهی رعد و برق وزش باد پیش بینی می شود.

ندا مشاطان کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین به وضعیت آب و هوای استان اشاره کرد و اظهار داشت: براساس آخرین نقشه های پیش یابی، تا پایان هفته بدلیل گذر امواج ناشی از یک سامانه بارشی در ساعات بعدازظهر و شب، ناپایداری هایی به صورت افزایش ابر و در پاره ای مناطق رگبار باران گاهی رعد و برق وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: وضعیت آب و هوای استان از امروز تا فردا، صاف تا کمی ابری، در بعدازظهر و شب افزایش ابر گاهی وزش باد و در پاره ای مناطق رگبار و رعد و برق پیش بینی و برای روز چهارشنبه تا روز پنج شنبه، کمی ابری و از بعدازظهر افزایش ابر و در پاره ای مناطق رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

مشاطان یادآور شد: برای روز پنج شنبه و جمعه نیز هوای صاف تا کمی ابری و از بعدازظهر افزایش ابر و در اواخر وقت در پاره ای مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد را خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین ادامه داد: کمینه دما در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به شهرستان آوج با ۸ درجه سلسیوس بالای صفر و بیشینیه دما مربوط به شهر رازمیان با ۳۱ درجه سلسیوس بالای صفر بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.