چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز خبرداد

آغاز اجرای طرح "همای رحمت" همزمان با ماه رمضان در البرز

چرخساز

البرز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: این جمعیت هر ساله در ماه مبارک رمضان طرح همای رحمت را برای کمک به نیازمندان اجرا می‌کند.

ناصر چرخساز در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین، با اشاره به اجرای طرح همای رحمت در سه بخش باران مهربانی، توزیع سبد غذایی و سفره های مهربانی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر هر سال در ماه مبارک رمضان این طرح را با هدف جذب و شناسایی خیرین برای تهیه سبدهای غذایی و حمایت از افراد زیر پوشش این جمعیت، زنان سرپرست خانوار و بیماران اجرا می‌کند.

وی ادامه داد: جامعه هدف جمعیت هلال احمر استان البرز در جمع آوری کمک‌ها، خیرین، موسسات خیریه، اعضای و داوطلبان این جمعیت، اصناف، اتحادیه‌ها و کارخانه‌ها است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: از جمله برنامه‌های این جمعیت در ماه رمضان برپایی سفره‌های مهربانی است که این سفره‌ها با همکاری خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر برای اقشار ضعیف و نیازمندان جامعه برپا می‌شود تا آن‌ها در ایام افطار و سحر با غذای گرم اطعام شوند.

چرخساز با اشاره به شیوه توزیع سبد های غذایی جمعیت هلال احمر استان البرز به نیازمندان اظهار کرد: توزیع کمک‌های این جمعیت بین نیازمندان به صورت بن یا توزیع شبانه و با حفظ کرامت آن‌ها است.

وی تصریح کرد : در بخش باران مهربانی جشن گلریزان به نفع نیازمندان و سایر گروههای هدف، با حضور مقامات شهرستانی و استانی، هنرمندان، ورزشکاران، خیرین، بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون و سایر شخصیت های اجتماعی برگزار می گردد و هر کس به فراخور حال خود کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در جهت اهداف طرح همای رحمت به این سازمان اهدا می نماید.

وی گفت : گروه های هدف این سازمان جهت دریافت کمک، بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار، خانواده های بد سرپرست و بی سرپرست، خانواده های کم برخوردار حاشیه شهر ها و روستاهای دور افتاده، ایتام، معلولین، سالمندان، ازکار افتادگان و خانواده های زندانیان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.