جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در برنامه گفتگوی ویژه خبری:

آمادگی بسیج برای ساخت ۲۰ هزار خانه در مناطق سیل زده

بسیج سازندگی

سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از آمادگی بسیج برای ساخت ۲۰ هزار خانه در مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین سردار سپهر، جانشین سازمان بسیج مستضعفین در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری حضور یافت و ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل در استان ها گفت: بسیج آماده ساخت خانه ها می باشد.
وی در پاسخ به اظهارات مهدیان، معاون بنیاد مسکن مبنی بر تأمین اعتبارات اجاره بهای مستأجرین در مناطق سیل زده افزود: اکنون در لرستان خانه اجاره ای وجود ندارد و یا به اندازه بسیار ناچیز است  و استقرار مردم در چادر نیز مشکلات موقت آنها حل نخواهد شد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: طبق توافقی که با بنیاد مسکن داشتیم بسیج آماده ساخت ۲۰ هزار مسکن توسط گروه های جهادی بسیج می باشد.
سردار سپهر ضمن فرمان مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی به مناطق سیل زده گفت: ما به پشتوانه ۷۵ هزار مسجد در کشور و پایگاه های بسبج آماده جمع آوری کمک های مردمی برای بازسازی ۲۰ هزار مسکن جهت کمک به دولت به همت گروه های جهادی هستیم.
وی در ادامه افزود: اگر بستر و ساز و کار ساخت منازل زودتر مشخص شود؛ گروه های جهادی به ساخت منازل در مناطق سیل زده ادامه می دهد.
جانشین ریاست سازمان بسیج با اشاره به اقدامات امیدبخش سازمان بسیج و ارگانهای نظامی به مناطق سیل زده عنوان کرد:
حجم زیادی از گروه های جهادی در لرستان مستقر هستند اما نگرانی اصلی ما از کمبود منازل استیجاری برای مردم است.
وی افزود: در همین راستا سازمان بسیج توافقی با بنیاد مسکن برای نوسازی و بازسازی ۲۰ هزار واحد مسکونی داشته است و این سازمان آمادگی شروع کار و اتمام آن تا پایان سال جاری را دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.