دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

پرداخت کمک ‌معیشت رمضان به‌ مددجویان گیلانی

کمیته امداد امام خمینی (ره)

گیلان - مدیرکل کمیته امداد گیلان از واریز کمک‌ معیشت رمضان به ‌حساب ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ خانوار مددجوی گیلانی خبر داد.

به گزارش قدس گیلان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان ، عباس اهرابی  ، گفت:به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف کمک به معیشت خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد، ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ خانوار از مددجویان گیلانی از این کمک معیشت بهره مند شدند.

اهرابی با بیان اینکه هر خانوار تک‌نفره صد هزار تومان، دونفره ۱۵۰ هزار تومان، سه‌نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهارنفره ۲۵۰ هزار تومان دریافت کردند افزود: به خانوارهای با جمعیت پنج‌نفره و یا بیشتر ۳۰۰ هزار تومان پرداخت ‌شده است.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر مددجویان معیشت بگیر این نهاد، ۳۰ هزار خانوار از نیازمندان هم که به‌صورت تک و یا چند خدمتی از خدمات این نهاد برخوردار هستند هم از کمک ‌معیشت رمضان بهره‌مند شدند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان به جذب و توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی برای ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ارزش هریک از سبدهای غذایی ۲۰۰ هزار تومان است که انتظار می‌رود با کمک نیکوکاران تهیه و توزیع شود.

وی همچنین به در پیش بودن ولادت امام حسن مجتبی (ع) و هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام اشاره کرد و افزود: در این هفته سفره اطعام برای نیازمندان به‌ویژه ایتام و فرزندان محسنین پهن می‌شود و حامیان و نیکوکاران کمک‌های خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم اهداء می‌کنند.

اهرابی گفت: آن دسته از نیکوکارانی که می‌خواهند کمک‌های غیر نقدی خود را برای اطعام نیازمندان اهداء کنند می‌توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها و یا مراکز نیکوکاری مراجعه و نسبت به اهداء کمک خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: همچنین خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد* ۸۸۷۷*۰۱۳# ، شماره کارت ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ نزد بانک ملی شعبه حشمت رشت کمک‌های خود را به نیازمندان و ایتام اهداء کنند و شماره تماس ۰۱۳۳۳۳۶۵۶۰۷ هم آماده پاسخگویی به هم‌وطنان است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.