دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

۱۰ هزار سبد غذایی بین ایتام گیلانی توزیع می‌شود

کمیته امداد امام خمینی (ره)

گیلان- مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: با کمک و مشارکت خیران نیک‌اندیش‌ ۱۰ هزار سبد غذایی در ماه مبارک رمضان بین فرزندان محسنین و ایتام گیلانی توزیع می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) ،عباس اهرابی از توزیع ۱۰ هزار سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان در بین فرزندان محسنین و ایتام گیلانی خبر داد و اظهار داشت: این طرح با مشارکت خیران و نیکوکاران برای تعداد زیادی از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان گیلان اجرایی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان ارزش هر کدام از سبدهای غذایی ویژه ماه مبارک رمضان را برشمرد و عنوان کرد:‌ ارزش هر یک از سبدهای غذایی حدوداً معادل ۲۰۰ هزار تومان تخمین زده می‌شود که انتظار داریم با کمک نیکوکاران و خیران تهیه و بین ایتام و نیازمندان توزیع شود.

اهرابی مشارکت بالای نیکوکاران با کمیته امداد گیلان را در برپایی سفره‌های افطاری مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد:‌ کمیته امداد هرساله در ماه میهمانی خدا اقدام به پربایی سفره‌های افطاری برای نیازمندان می‌کند که بخشی و یا تمام هزینه‌های آن توسط خیران تأمین می‌شود.

وی از برپایی سفره اطعام ۱۰۲ نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد گیلان در روزهای گذشته در شهر رشت خبر داد و ابراز داشت: برپایی سفره‌های افطاری و اطعام ایتام و نیازمندان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و امیدواریم مردم خیر نیز در این راه یاریگر کمیته امداد گیلان باشند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با تأکید بر اینکه سفره‌های افطاری هر روزه در بسیاری از شهرهای استان برپا می‌شود خاطرنشان کرد:‌ این سفره‌های افطاری با مشارکت نیکوکاران برپا می‌شود همچنین خیران در تأمین سبدهای غذایی جهت توزیع بین نیازمندان با کمیته امداد گیلان همکاری سازنده‌ای دارند.

اهرابی شیوه مشارکت خیران در طرح اکرام ایتام و کمک به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان را برشمرد و ابراز داشت:‌ نیکوکاران می‌توانند از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان گیلان و یا از طریق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* در این امر خیرخواهانه شرکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان به جذب حامی در طول ماه مبارک رمضان برای ایتام و فرزندان محسنین اشاره کرد و گفت: ۸ هزار یتیم و فرزند محسنین چشم‌انتظار حمایت‌های نیکوکاران هستند و کمیته امداد آمادگی دارد درصورت تمایل خیران، برنامه‌هایی از جمله دیدار ایتام با نیکوکاران و افطار با یتیمان را اجرا کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.