سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

مسئول پذیرش این دانشگاه خبر داد

آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی 21 تیر برگزار می‌شود

دانشگاه رضوی

مسئول پذیرش دانشگاه علوم اسلامی رضوی از پذیرش 300 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای این دانشگاه در سال تحصیلی 99- 1398 خبر داد.

کاشانی/

مسئول پذیرش دانشگاه علوم اسلامی رضوی از پذیرش 300 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای این دانشگاه در سال تحصیلی 99- 1398 خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدابوالقاسم حسینی زیدی در این ارتباط به خبرنگار قدس گفت: ثبت‌نام آزمون ورودی این دانشگاه از اول اردیبهشت 1398 آغاز و تا 15 خرداد سال جاری ادامه دارد و آزمون مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای این دانشگاه هم در تاریخ 21 تیر1398در مشهد و 17 شهر کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: مطابق آیین‌نامه اجرایی این دانشگاه در سال تحصیلی 99-1398 در مقطع کارشناسی در 6 رشته ادبیات عرب، اقتصاد، حقوق علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی و فلسفه و علوم اسلامی از بین برادران شرکت‌کننده، در مجموع 200 نفر در رشته‌های اشاره شده پذیرش خواهند شد.

حسینی زیدی ادامه داد: در مقطع کارشناسی ارشد از بین برادران و خواهران شرکت‌کننده 120 نفر در رشته‌های زبان و ادبیات عرب، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، علوم جزایی و جرم‌شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، علوم قرآنی و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی پذیرش می‌شوند.

این مقام مسئول در ارتباط با پذیرش دانشجویان مقطع دکترا نیز اظهار داشت: برای 6 رشته حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق کیفری و جرم‌شناسی، علوم قرآنی و حدیث، فقه جزایی و فلسفه و کلام اسلامی از بین برادران و خواهران شرکت‌کننده در مجموع 42 نفر پذیرش خواهند شد.

وی متذکر شد: پذیرش دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی این دانشگاه پس از کسب حداقل نمره علمی و موفقیت در مصاحبه علمی و مراحل گزینش صورت می‌پذیرد.

حسینی زیدی اضافه کرد: متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی www.razavi.ac.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32211412- 051 بخش پذیرش این دانشگاه تماس حاصل نموده، ضمن اینکه می‌توانند به کانال تلگرامی @razavi.ir هم مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.