سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

فرمانده انتظامی استان همدان:

پلیس همدان کامیون مسروقه با پلاک مخدوش را کشف کرد

سردار کامرانی صالح

همدان- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: پلیس استان همدان در روزهای اخیر موفق به کشف چهار کامیون مسروقه با پلاک جعلی شده است.

 به گزارش خبرنگار قدس‌آنلاین، سردار بخشعلی کامرانی صالح  اظهار کرد: پلیس همدان با دریافت  گزارش مبنی بر واقع شدن سرقت یکدستگاه کامیون  بررسی نحوه سرقت و دستگیری سارقان را در دستور کار قرار داد و تحقیقات فنی پلیس منجر به شناسایی یکی از افراد دخیل در سرقت شد.

وی گفت: تحقیقات میدانی و رصد سارقان توسط پلیس ادامه داشت تا  سارق در تهران شناسایی و بررسی سوابق وی مشخص کرد که سابقه دار بوده و با چند مشخصه جعلی هم سابقه کیفری دارد پلیس مخفگیاه سارق را شناسایی و وی را دستگیر کرد.

وی افزود: سارق در تحقیقات و بازجویی‌های فنی، علاوه بر سرقت یک دستگاه کامیون از همدان، به سرقت سه دستگاه کامیون دیگر از استان اصفهان و اراک وفروش کامیون ها در یکی از  استان‌های غربی  اعتراف کرد.

سردار کامرانی‌صالح تصریح کرد: پلیس هم  خریدار کامیون‌های مسروقه  و سارق را دستگیر و کامیون‌های سرقتی که بدون پلاک و ارکان  اصلی خودرو باستفاده می شد را کشف کرد.

وی افزود: ارزش کامیون‌های کشف شده ۲ میلیارد تومان است ؛کامیون‌ها به صاحبان  آن بازگردانده شده و متهمان هم به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام//.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.