سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

با حضور استادشاکرنژاد؛

محافل انس با قرآن کریم در قزوین برگزار می شود

جزء خوانی قرآن کریم

قزوین_ رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری محافل انس با قرآن کریم با حضور استادشاکرنژاد در این استان خبر داد.

علی عظیمی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: طرح ضیافت الهی یکی از طرح‌های ویژه و موفق سازمان اوقاف و امور خیریه کشور محسوب می شود که برنامه های فرهنگی و مذهبی مختلفی در این طرح دنبال می شود.

وی افزود: باتوجه به اینکه این طرح هر سال در ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار می شود، استان قزوین نیز از میزبانی آن بی نصیب نیست.

عظیمی یادآور شد: از جمله برنامه های طرح ضیافت الهی می توان به برنامه‌هایی در قالب حضور مبلغان اعزامی و بومی برای اعزام به بقاع متبرکه،برگزاری محافل جزءخوانی و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه و محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته بین‌المللی اشاره کرد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به اینکه ۱۷ محفل انس محوری در شهرستان‌های قزوین، البرز، تاکستان، بوئین‌زهرا، محمدیه برگزار می‌شود، گفت: استاد حمیدشاکرنژاد مهمان ویژه در طرح ضیافت الهی است که از روز پنجشنبه بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه این محافل آغاز می‌شود.

وی اضافه کرد: مسجدحضرت ابوالفضل(ع)شهرستان البرز بعداز نماز ظهر و عصر ، بقعه چهارانبیاء(ع) قزوین در ساعت ۱۸  و مسجدامام حسن مجتبی(ع) تاکستان از ساعت ۲۱:۳۰ شب به عنوان محل های برگزار کننده  برگزار کننده اولین محافل محافل انس با قرآن کریم در استان قزوین پیش بینی شده است.

عظیمی عنوان کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسبی برای آشنایی انسان با آموزه های قرآنی و دینی است و بهار قرآن، ماه مبارک رمضان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.