جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲

قتل پدر و مادر شهید نجفی در بهشهر

قتل

جسد این زوج بهشهری به پزشکی قانونی ساری منتقل و علت مرگ آنان گویا بریدن شاهرگ آنها توسط قاتل یا قاتلین بوده است

 رسانه های محلی مازندران از قتل فجیع پدر و مادر پیر شهید عیسی نجفی در بهشهر این استان در شامگاه ۵شنبه خبر داده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تایید این خبر گفت : پس از وقوع این حادثه یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی برای پیگیری بیشتر به منطقه اعزام شدند تا موضوع را پیگیری و بررسی کنند.

عباسی گفت: جسد این زوج بهشهری به پزشکی قانونی ساری منتقل و علت مرگ آنان پس از آزمایش‌ها و کالبدشکافی متخصصان پزشکی قانونی استان اعلام خواهد شد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران افزود: جزئیات بیشتر این حادثه به دلیل فرار قاتل یا قاتلین پس از دستگیری اعلام خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران هم با تایید قتل پدر یک شهید در شهرستان بهشهر، گفت که پرونده این قتل به صورت همه جانبه در دست بررسی است.

هدایت مظلومی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که هنوز علت قتل این پدر شهید توسط قاتل یا قاتلان مشخص نشده است.  

وی با اعلام این که مادر شهید نجفی چند سال پیش به فرزند شهیدش پیوسته بود، افزود : بانویی که همراه پدر شهید نجفی به قتل رسید، نتیجه تجدید فراش پدر شهید بوده که به همراهش شب گذشته به قتل رسید.

مظلومی گفت که پس از کشف جسد مقتولین، پرونده قتل از سوی نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی در دست بررسی است.  

وی اضافه کرد : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر نیز در جریان این قتل قرار دارد و بنیاد شهید نیر تا روشن شدن علت قتل و دستگیری قاتل یا قاتلان این پرونده را پیگیری می کند.

مرحوم حاج علی نجفی ، پدر شهید عیسی ( محمدعلی) نجفی با همسری که پس از مرگ مادر شهید اختیار کرده بود در منزل مسکونیش در خیابان شهید نجفی شهر بهشهر سکونت داشت..

ساکنان محله و همسایگان مرحوم نجفی می گویند که قتل با زدن شاهرگ هر دو مقتول رخ داده است .

بر اساس اطلاعات تایید نشده ای که دهان به دهان و از قول همسایگان نقل می شود ، قاتل یا قاتلان برای سرقت وارد منزل این پدر شهید شدند و احتمالا پس از آن که توسط همسرش شناسایی شدند ، اقدام به قتل هر دو نفر کردند.

پزشکی قانونی مازندران هم اعلام کرد که شواهد حکایت از قتل این زوج پیر دارد و جزئیات بیشتر در باره این حادثه به دلیل فرار قاتل یا قاتلین پس از دستگیری اعلام می شود.

علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تنها مقام رسمی است که تاکنون در این باره اظهار نظر کرده و خواستار شناسایی ، معرفی و مجازات عاملان این واقعه در اسرع وقت توسط نیروی انتظامی و دستگاه امنیتی شد.

جسد پدر شهید نجفی و همسرش امروز جمعه پس از تشییع در بهشهر در کنار مرقد فرزند شهیدش به خاک سپرده شد​

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.