سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

کشف ۳۰ تن شکر و روغن نباتی در محدوده انبار نفت

7

رئیس گشت‌های تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف شکر و روغن‌های نباتی احتکار شده و توزیع آن‌ها با قیمت مصوب خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، حسین ایزدی رئیس گشت‌های تعزیرات حکومتی استان تهران، اظهار کرد: روز پنج شنبه هفته گذشته پس از اعلام گزارش اختفا محصولات غذایی در محدوده بزرگراه آیت الله ایروانی «انبار نفت»، اکیپی از گشت تعزیرات برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی‌های بازرسان گشت تعزیرات حکومتی، مشخص شد که در چندین مغازه واقع در این محدوده؛ حدود ۱۵ تن شکر و ۱۵ تن روغن نباتی کشف و ضبط شد.

رئیس گشت‌های تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: اقلام مکشوفه جهت توزیع در بین شهروندان به مراکز فروشگاهی منتقل و در حضور بازرسان با قیمت مصوب در بین شهروندان توزیع شد.

ایزدی اضافه کرد: مقادیر قابل توجهی از شکر و روغن‌های نباتی کشف شده نیز به مناطق محروم منتقل و در آن اماکن توزیع شد.

وی افزود: در حاشیه این گشت کالاهای ۳ واحد صنفی توقیف و ۲ انبار نیز با حکم قضایی پلمپ شدند.

رئیس گشت‌های تعزیرات حکومتی استان تهران در پاسخ به اینکه آیا در حال حاضر در فروشگاه‌های پایتخت با کمبود شکر مواجه هستیم یا خیر؟ گفت: صحبت‌هایی که در خصوص کمبود شکر مطرح می‌شود صحت ندارد.

وی افزود: روزانه ۳۰۰ تن تا ۳۵۰ تن شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره بار در حال عرضه به شهروندان تهرانی است.

ایزدی خاطرنشان کرد: قیمت شکر با نرخ مصوب ۳۴ هزار ریال است که با توجه به بسته بندی، این محصول با نرخ ۳۵ هزار ریال به شهروندان عرضه می‌شود و سهم هر خانوار برای دریافت شکر با نرخ مصوب ۳ کیلوگرم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.