سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد :

پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در الویت باشد

پروژه های نیمه تمام

یزد- مدیرکل راه وشهرسازی استان یزد گفت: پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در استان باید دراولویت باشد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی راه و شهرسازی استان، رضا یادگاری در نشست هم اندیشی روسای ادارات راه و شهرسازی شهرستانها اظهارداشت: موضع شناسایی و حفاظت از اراضی ملی و دولتی از جمله وظایف مهمی است که روسای شهرستانها  ضمن پیگیری صدور اسناد مالکیت به نام دولت، در زمینه حفظ این اراضی تلاش نمایند.

وی افزود: با توجه به ماموریت ها و وظایفی که این اداره کل درحوزه پروژه های راهسازی دارد توجه به پیگیری و تکمیل پروژه های راهسازی باید در الویت قرار گیرد.

 یادگاری با تاکید برپیگیری موثر تامین اعتبارات درشهرستانها گفت: روسای ادارات لازم است درکمیته برنامه ریزی شهرستان حضور فعال داشته باشند و در راستای اعتبارات مورد نیاز پروژه های شهرستانی ازهیچ کوششی دریغ ننمایند.

 این مسئول، نظم درکار وحضور به موقع را ازجمله اصول اولیه مدیریتی دانست و از روسای حاضر خواست تا خود بعنوان الگو تمام و کمال مجری نظم و قوانین باشند.

مدیرکل راه وشهرسازی استان با اشاره به راه اندازی کمیته نظام پیشنهادات ، نکته نظرات همکاران را در جهت پیشرفت سازمان و عملکرد این اداره کل مهم دانست و از مسئولین شهرستانی خواست تا در چارجوب این نظام فعالانه تلاش نمایند  و همچنین در ادامه تاکید کرد توجه به بحث تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به موقع و صحیح  به مراجعین از جمله مواردی است که باید سرلوحه های کارمان قرار دهیم .

انتهای پیام / 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.