چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

روحیه معنوی ماه مبارک در سایر ماه‌های سال حفظ شود

عابدینی

قزوین نماینده ولی فقیه در استان گفت: روحیه معنوی ماه مبارک در سایر ماه‌های سال حفظ شود.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین روز چهارشنبه در خطبه‌های نماز عید فطر که در بلوار شهید لشگری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: خداوند را برای درک ضیافت الهی شاکر هستیم و که یکبار دیگر فرصت عبادت و بندگی در ماه رمضان را پیدا کردیم.

وی افزود: خداوند به انسان نعمت های ارزشمندی را بخشیده است که داشتن قدرت تشخیص حق از باطل و خوبی از بدی از الطاف الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی و توبه بود و باید این روحیه معنوی را در سایر ماه‌های سال نیز حفظ کنیم.

عابدینی با اشاره به گرامیداشت ۱۴ خردادماه اضافه کرد: ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی از غم انگیز ترین روزهای انقلاب است که مردم با رهبر بزرگوار خود وداع کردند و البته خداوند لطف دیگری شامل ملت کرد و حضور حضرت آیت الله خامنه ای در جایگاه رهبری توانست تداوم بخش مسیر امام باشد.

وی اضافه کرد: ویژگی های رهبری با امام راحل مشترک است و برخی از این ویژگی ها را می توان در دین داری، شجاعت، دور اندیشی و توجه به مستضعفان مشاهده کرد که بصیرت و آینده نگری نیز در رهبری مشهود است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین یادآور شد: جمهوری اسلامی رشد و پیشرفت مناسبی را دارد و به لطف ایستادگی ملت، هدایت رهبری و الطاف الهی، شاهد اقتدار ایران اسلامی هستیم.

عابدینی عنوان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، مقاومت اسلامی در منطقه محقق شده است و امیدواریم شاهد رشد و پیشرفت بیش از پیش این کشور و ملت های مستضعف جهان را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.