جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

قزوین بارانی می شود

افزایش ابر

قزوین_ رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: در پاره ای مناطق افزایش ابر، رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

ندامشاطان رئیس اداره هواشناسی اداره کل هواشناسی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوای این استان اظهار داشت: براساس آخرین نقشه های پیش یابی، طی سه روز آینده در ساعات آینده و شب گذر امواج ناپایدار را از سطح منطقه خواهیم داشت که پیامد آن در پاره ای مناطق افزایش ابر، رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: به لحاظ دمایی نیز از فردا باتوجه به شمالی شدن جریان هوا روند تدریجی کاهش دما پیش بینی می شود.

رئیس اداره هواشناسی اداره کل هواشناسی استان قزوین یادآور شد: وضعیت آب و هوای استان از امروز تا روز یکشنبه، صاف تا کمی ابری، در بعدازظهر در پاره ای مناطق افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد وبرق و وزش بادلحظه ای پیش بینی می شود.

مشاطان عنوان کرد: روز یکشنبه و دوشنبه با هوای صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد نسبتا شدید شمالی و در ارتفاعات شمالی مه آلود و احتمال رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: کمینه دما مربوط به شهر آوج با ۱۳ درجه سلسیوس بالای صفر و بیشینه دما مربوط به رازمیان با ۳۹ درجه سلسیوس بالای صفر بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.