سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس:

بازارچه ویژه بانوان فردیس تیرماه افتتاح می‌شود

بازارچه‌ زنان سرپرست خانواده

البرز- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس توجه به امور بانوان را جزو محورهای اساسی فعالیت در این مجموعه دانست و گفت: تا پایان تیرماه سال جاری بازارچه ویژه بانوان به منظور ساماندهی زنان سرپرست خانوار که قابلیت ارائه کار دارند افتتاح می شود.

ملیحه اکبری در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: جلسات خوبی در فرمانداری فردیس با حضور اعضای شورا، مدیران بهزیستی، تامین اجتماعی و تمامی دستگاه های مربوطه برگزار و مقرر شد تا تعاملات لازم در خصوص شناسایی بانوان واجد شرایط انجام شود.

وی با بیان این که بازارچه باید در یکی از بوستان های شهرفردیس احداث شود گفت: تاکید مدیریت شهری بر این بود که بازارچه در یک مکان با دسترسی راحت ترجیحاً در یکی از بوستان های شهر ایجاد شود که البته بزودی بهترین مکان ممکن انتخاب و اعلام خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس تصریح کرد: بدون شک بانوان هنرمند با توانایی بالایی در فردیس حضور دارند که تاکنون فرصتی برای نمایش توان خود نداشته اند، آن ها می توانند از این مجال استفاده و کسب درآمد کنند.

اکبری درخصوص آخرین وضعیت تحولات حوزه فرهنگی در شهرداری گفت: حضور نیروی جوان و فعال را در معاونت فرهنگی شهرداری به فال نیک می گیریم و بسوی تحقق انتظارات فرهنگی مردم برخواهیم داشت.

وی در پایان گفت: برای اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان نیز برنامه های فرهنگی و ورزشی خوبی در نظر گرفته شده که در آینده نزدیک به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.