سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

رئیس جشنواره «ایده برتر شهری در حوزه گردشگری»:

ارسال 256 ایده به جشنواره گردشگری مدیریت شهری همدان

حسین قراباغی

همدان _ رئیس جشنواره «ایده برتر شهری در حوزه گردشگری» شهر همدان خبر داد: به دنبال انتشار فراخوان جشنواره در مدت کوتاهی، بیش از 256 ایده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که بر اساس فرآیند زمان‌بندی، نشست‌های تخصصی ارزیابی علمی آنها در حوزه داوری آغاز شده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ حسین قراباغی که ریاست کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشکری شورای شهر همدان را برعهده دارد، در جمع خبرنگاران گفت: مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر با محوریت کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری به برپایی «جشنواره‌ ایده برتر شهری در حوزه گردشگری» با هدف مشارکت عموم شهروندان، ارتقا و توسعه صنعت گردشگری در حوزه مدیریت شهری اقدام کرده است.

وی افزود: تقویت گردشگری شبانه در کهن‌شهر همدان؛ بهره‌گیری از ظرفیت شهر الکترونیک (شهر هوشمند) در مدیریت شهری؛ شیوه‌های تبلیغات مدرن در روز، شب، رسانه‌ای و مجازی با تأکید بر رنگ‌ها برای ایجاد جذابیت بصری و همچنین طراحی و تجهیز ورودی‌های سه‌گانه شهری با کاربری‌های مختلف متناسب؛ با معیارهای اقتصادی، تاریخی، گردشگری و جغرافیایی خاص همدان از محورهای ایده‌پردازی در این جشنواره بوده است.

قراباغی در ادامه گفت: مراسمی به منظور قدردانی از برگزیدگان ایده‌پرداز شهری در حوزه گردشگری در 20 تیرماه امسال (سال 98) برگزار می‌شود که از تمامی فعالان گردشگری استان و اساتید این صنعت، دعوت به عمل خواهد آمد.

رئیس جشنواره «ایده برتر شهری در حوزه گردشگری» شهر همدان گفت: در نخستین دوره برگزاری جشنواره شاهد استقبال بی نظیری از شهروندان با ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره بودیم که این میزان استقبال، نشان از جایگاه و اهمیت موضوعات یاد شده در بین عموم شهروندان همدانی دارد.

انتهای پیام /

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.