شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

اقداماتی برای کاهش رنج تولید برنج در گیلان

جهادکشاورزی

گیلان- رئیس اداره امور فناوری مکانیزه جهاد کشاورزی گیلان گفت: برای خرید ماشین آلات کشاورزی به کشاورزان استان تسهیلات داده می شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان ، حیدرکامیاب با بیان اینکه مکانیزاسیون موجب کاهش رنج تولید برنج و همچنین کاهش هزینه های تولید این محصول در استان می شود، گفت: مبلغ ۷۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل خط اعتباری طرح توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با عاملیت بانک کشاورزی با سود ۱۵ درصد برای خرید انواع ماشین ها و تجهیزات کشاورزی در زیر بخش های تولیدی زراعت، باغبانی، دامپروری ، شیلات ، جنگل و مرتع و گیاهان دارویی در سال جاری به استان تخصیص یافته است.

وی افزود: این اعتبار توزیع شهرستانی شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان یا مراکز خدمات جهاد کشاورزی دهستانها نسبت به ارائه درخواست اقدام کرده و مستقیما به بانک کشاورزی شعبه شهرستان مربوطه برای دریافت تسهیلات و خرید ماشین معرفی می شوند.

وی تصریح کرد: براساس گزارش دریافتی از مدیریت شعب بانک کشاورزی استان از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال از اعتبار مذکور جذب شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.