شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

عیادت وزیر ارشاد از پدرسالار سینمای ایران

کشائرز

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل «محمدعلی کشاورز» به عیادت این بازیگر پیشکسوت کشور رفت.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی در ادامه سلسله دیدار و ملاقات خود با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، این بار به عیادت «محمد علی کشاورز» نقش آفرین سریال پدرسالار رفت و جویای احوال این هنرمند پیشکسوت شد.

وی در فضایی صمیمانه به گفت وگو با این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور پرداخت. محمدعلی کشاورز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیأت همراه از حال و هوای این روزهای خود، گفت.

وی از زندگی خود در اصفهان و عزیمت به تهران و رجوع به تئاتر ونحوه آغاز بازیگری دراین هنرنمایشی گفت و افزود: از علی حاتمی نجابت را آموخته است.

این هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر کشور همچنین از علی نصیریان و مهارتش در بازیگری یاد کرد و افزود: او برای تئاتر کشور زحمات فراوانی را متقبل شده که باید همواره قدردان آن باشیم.

کشاورز همچنین با گرامیداشت خاطراستاد زنده یاد «حمید سمندریان»، تاکید کرد: تئاتر ایران مدیون زحمات اوست.

از پنج تن سینمای ایران، تنها کشاورز و نصیریان در قید حیات هستند و عزت‌الله انتظامی، جمشید مشایخی و داود رشیدی دار فانی را وداع گفته‌اند.

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر، سیدحسین سیدزاده مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و مهدی محمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر هیأت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی کشور و سید مهدی طباطبایی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار حضور داشتند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.