سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

طی ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

رشد ۴۹ درصدی درآمدهای نقدی اطعام نیازمندان قزوینی

کمیته

قزوین_ معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی ماه مبارک رمضان سال جاری کمک های نقدی مردم نیکوکار در حوزه اطعام نیازمندان ۴۹ درصد رشد داشته است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین، فرزاد فرهادی بیان کرد: مردم نیکوکار استان قزوین در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از پنج میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان برای اطعام و افطاری نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی ادامه داد: میزان مشارکت مردم در ماه مبارک رمضان سال گذشته برای اطعم و افطاری نیازمندان پنج میلیارد و ۳۱ میلیون تومان بوده و بررسی این دو رقم حکایت از رشد ۴۹ درصدی کمک‌های نقدی مردم نیکوکار در حوزه اطعام نیازمندان دارد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: این کمک‌ها در قالب غذای گرم و مواد غذایی خام به سرعت میان نیازمندان توزیع شده که در برخی موارد خیران برای توزیع این اقلام، امدادگران را همراهی کرده اند.

فرهادی ابراز کرد: لازم است از همکاری و تعامل دفتر آستان قدس رضوی در استان، هیئت امنای مساجد، مراکز نیکوکاری و همه خیران نیز تقدیر و تشکر کنیم چراکه با همیاری آنها توانسته ایم در خدمت به نیازمندان گام هایی را برداریم.

وی تصریح کرد: اگر در استان قزوین بیش از دو میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان فطریه جمع آوری شده، این اقدام نیز حاصل همکاری هیئت امنای مساجد و مراکز نیکوکاری بوده است چراکه کمیته امداد بر واگذاری کارها به مردم تأکید دارد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: مبالغ فطریه جمع آوری شده در هر روستا توسط معتمدان محلی همان روستا و در مساجد نیز مبالغ فطریه با نظارت هیئت امنای مساجد میان نیازمندان همان محله توزیع شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.