یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج خبرداد

تور تخصصی بازدید از کارخانجات تولید پوشاک برگزار می‌شود

رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک مشهد

البرز- رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج از تدوین برنامه های مختلف آموزشی و فرهنگی با رویکرد حمایت از کالاهای ایرانی و رونق تولید داخل و برگزاری تورهای بازدید از کارخانجات تولید پوشاک خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از روابط عمومی اتاق اصناف البرز، میراسماعیل صدیق اظهار کرد: برگزاری همایش های آموزشی و تخصصی با حضور کارشناسان صنعت پوشاک و نساجی، همکاری با دانشگاهها با هدف شناسایی طراحان لباس و معرفی آنها به مجموعه های بزرگ و کوچک تولیدی  وهمکاری با انجمن  نساجی و صنایع همگن استان در این راستا انجام خواهد شد.

وی افزود: همچنین برگزاری نشست های تخصصی با اساتید و کارشناسان فعال در این حوزه، انتشار مقالات و گزارش های خبری مرتبط با موضوع پوشاک داخلی و حمایت از تولیدات ایرانی از دیگر فعالیت هایی است که در طول سال و در مقاطع مختلف برگزار می شود .

صدیق به برگزاری تورهای تخصصی دیدار از کارخانجات تولید صنعتی پوشاک در استان البرز به عنوان یکی از برنامه های آموزشی این اتحادیه اشاره کرد و گفت:در این تورها فعالان حوزه تولید و فروش پوشاک در کرج، با توانمندی ها و ظرفیت های کارخانجات تولید پوشاک آشنا می شوند و زمینه همکاری های دو جانبه  میان آنها فراهم می شود .

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج تصریح کرد: در برنامه های پیش رو قصد داریم با همکاری اتاق اصناف مرکز استان البرز و انجمن نساجی و صنایع همگن و دیگر دست اندر کاران حوزه پوشاک، از دیگر مجموعه های تولید پوشاک در استان های همجوار دیدن کرده و از امکانات موجود در جهت شناساندن ظرفیت های ویژه تولید پوشاک در کشورمان به مردم عزیزمان استفاده کنیم .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.