یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

مدیر تیم فوتبال امید ایران خبر داد

توافق‌ برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های امید ازبکستان، اندونزی و کرواسی

حمید استیلی

مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت که برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های امید ازبکستان، اندونزی و کرواسی توافق‌های لازم انجام شده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی پیرامون برنامه‌های آینده تیم فوتبال امید کشورمان گفت: طبق توافقات صورت گرفته با مسئولان فدراسیون فوتبال، اردوی آینده تیم امید همزمان با تیم ملی بزرگسالان در تاریخ 19 تیر آغاز می‌شود. در این اردو، یک بازی بسیار خوب و مهم با تیم ملی خواهیم داشت که روز 24 تیر برگزار می‌شود. این مسابقه برای آماده‌سازی تیم بسیار مفید است و بازیکنان جوان تیم امید، فرصت تقابل با بزرگسالان را در یک مسابقه بسیار خوب به دست می‌آورند.

وی افزود: طبق توافقات و مذاکراتی که داشته‌ایم، خوشبختانه با حمایت فدراسیون برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای اردوها و بازی‌های تدارکاتی تیم امید انجام شده است. بر این اساس با فدراسیون‌های فوتبال ازبکستان و اندونزی توافق شده که برای انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های امید این دو کشور به تاشکند و جاکارتا سفر کنیم. تاریخ دقیق برگزاری این بازی‌ها نیز متعاقباً اعلام می‌شود.

مدیر تیم امید با اشاره به توافقات فدراسیون‌نشینان با مدیران فدراسیون فوتبال کرواسی تصریح کرد: توافقات خوبی انجام شده تا تیم امید این کشور برای دیدار با تیم امید ایران، سفری به تهران داشته باشد. این مسابقه هم می‌تواند بسیار مفید باشد. در واقع تلاش می‌کنیم با تدارک همه جانبه برای حضور در مسابقات تایلند آماده شویم و خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال، برنامه‌های آماده‌سازی بسیار خوبی برای تیم در نظر گرفته شده است. همچنین هماهنگی‌های دیگری در حال انجام است که پس از قطعی شدن اعلام خواهیم کرد.

مدیر تیم امید در پایان گفت: مرحله شناسایی نفرات به خوبی انجام شده و شاید بتوان گفت تمامی بازیکنان در این رده دیده شده اند اما اگر باز هم استعداد شاخصی در مسابقات دیده شود درهای تیم امید به روی نفرات شایسته همیشه باز خواهد بود. البته کادر فنی در حال حاضر به یک ترکیب محدودتر نزدیک شده تا با تمرکز شاکله اصلی تیم را ایجاد کند و تمرینات همچنین اردوها با تمرکز روی نفرات انتخابی دنبال خواهد شد تا هماهنگی لازم را بین اعضای تیم ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.