جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

فتاحی:

برنامه گسترده‌ای برای سال ۹۸ داریم

فتاحی

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برنامه گسترده‌ای برای ورزش سال ۹۸ داریم و امیدواریم ورزشکاران با آمادگی مناسبی در رویدادها شرکت کنند.

 
به گزارش قدس آنلاین، فرزاد فتاحی در مجمع انتخابات هیئت حودو، کوراش و جوجیتسو خراسان رضوی، که در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارشد، اظهار کرد: حرکت روبه رشد ورزش استان شروع شده و به رشته های مختلف ورزشی ورود پیدا کرده و رشته جودو هم  از این موضوع مستثنی نیست. استان خراسان رضوی، در رشته‌های جودو، کوراش و جوجیتسو، قهرمانان و افتخارآفرینان زیادی داشته‌است.
وی ادامه داد: باید از کسانی که در سال‌های دور و نزدیک با حضورشان در عرصه‌های آسیایی، جهانی و بین المللی توانسته‌اند پرچم ایران را به اهتزاز دربیاورند، تشکر کرد. به طور قطع همدلی در خانواده جودو، ما را به روزهای خوب گذشته می‌رساند. در سال ۹۸ برای ورزش قهرمانی برنامه ریزی گسترده‌ای داریم. مسابقات المپیک و پاراالمپیک ۲۰۲۰ را در پیش داریم. نتیجه و حاصل ورزش یک استان، حضور در المپیک و پاراالمپیک است. جدا از تلاش مربیان و ورزشکاران و همدلی پیشکسوتان و امکاناتی که اداره کل برای این ورزش فراهم خواهدکرد، همدلی و دوستی که در خانواده جودو هست، شرط دیگر موفقیت این رشته ورزشی در استان است. 
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: باید شرایط خود را به سمتی ببریم که بتوانیم جایگاه گذشته را بهتر و بیشتر به دست آوریم. بر اساس اسناد ارائه شده در ورزش قهرمانی، همگانی و روستایی رتبه اول در کشور به استان خراسان رضوی تعلق دارد. در موضوع استعدادیابی ورزش قهرمانی استان رتبه دوم را داریم و در مراکز ارزیابی ورزش قهرمانی هم توانستیم رتبه اول را به دست آوریم. 
فتاحی خاطر نشان کرد: همه شرایط برای رشد و بالندگی ورزش استان فراهم است. از لحاظ منابع مالی هم با وجود ارتباطات خوب با بخش‌های خصوصی و حمایت‌های شهردار مشهد، شورای شهر و نمایندگان شورای شهر اسلامی شهر مشهد بهانه‌ای برای شکست نداریم. 
وی در خصوص ریاست هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو استان تصریح کرد: برای ریاست هیئت‌های ورزشی خروجی مالی آن‌چنانی نیست که افراد بخواهند با این نیت به سمت ریاست هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو بیایند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص حمایت از جودوی استان بیان کرد:  برای تمام شهرستان‌هایمان برای رشته جودو کمک خوبی می‌کنیم. هم‌اکنون برای هیات‌های شهرستانی مبلغ خوبی برای خرید تاتامی واریز کردیم. میراسماعیلی هم اعلام کرد که با کمک‌هزینه ۵۰ درصدی از سوی فدراسیون، بتوانیم تاتامی جودو بگیریم تا امکانات شهرستان‌ها را به درجه خوبی .برسانیم
منبع : ایسنا
انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.