یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان:

آمادگی جایگاه های سوخت منطقه همدان در تامین سوخت مسافران تابستان

۴

همدان_مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از شهروندان همدانی خواست تا قبل از مهلت تعیین شده یک بار با کارت سوخت خود سوخت گیری کنند..

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی این شرکت، امین روستایی گفت: کلیه دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت خود تا قبل از ۲۰ مرداد 98 ملزم به سوختگیری با کارت اختصاص یافته به آن وسیله نقلیه هستند.
وی تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.
روستایی با اشاره به آمادگی کلیه جایگاه ها و مجاری تک و دو منظوره سوخت در استقبال از میهمانان و مسافران تابستانی افزود: ذخیره سازی کافی فرآورده در انبارهای نفت و نظارت مستمر و مطلوب بر عرضه کنندگان جزو اولویت های شرکت بوده و به جد در دستور کار است.
وی خاطرنشان ساخت: تیم های کنترل کمی و کیفی منطقه به طور روتین و تصادفی در جایگاه حضور یافته و تحویل فرآورده استاندارد به شهروندان را به عنوان رکن اصلی رعایت حقوق مصرف کنندگان پایش می‌کنند.
مدیر منطقه همدان در خاتمه ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه سوخت به عنوان راهکاری برای کمک به اقتصاد خانواده یادآور شد: شماره تلفن ۰۹۶۲۷ به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به نقطه نظرات پیشنهادات و انتقادات شهروندان است

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.