پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام عنوان کرد

قول مساعد رییس مجلس برای از سرگیری پروازهای مسافری فرودگاه پیام

فرودگاه پیام

البرز- مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از رایزنی با رییس مجلس شورای اسلامی و قول مساعد وی برای از سرگیری پروازهای مسافری فرودگاه پیام خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از روابط عمومی فرودگاه ومنطقه ویژه اقتصادی پیام نادر ثناگو مطلق اظهار کرد:  رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه در استان البرز حضور یافت ودر حاشیه این حضورو پس از بیان گزارشی از منطقه ویژه و فرودگاه پیام، رییس مجلس برای از سرگیری پروازهای مسافری در این فرودگاه  قول مساعد داد.

وی با اشاره به روند موجود در منطقه ویژه اقتصادی و شرایط فرودگاهی و بالا بردن استانداردهای ایمنی پرواز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام در حال حاضر بستر و شرایط جذب سرمایه گذاری در زمینه های مختلف را برای سرمایه گذاران تسهیل کرده است.

ثناگو مطلق ادامه داد: تلاش کردیم بسترهای لازم را برای اشتغالزایی و رونق تولید در کشور در این مجموعه فراهم کنیم که تا کنون فرصت های شغلی متعددی در این منطقه ایجاد شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین رییس مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن تجلیل از فعالیتهای صورت گرفته در خصوص حمایت و پیگیری رفع مشکلات موجود به ویژه از سرگیری پروازهای مسافری از فرودگاه پیام قول مساعدت داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.