پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

دو نمایش جدید روی صحنه تئاتر مشهد می‌رود

دو تئاتر در صحنه

دو اثر نمایشی جدید از روزهای ابتدایی هفته آینده در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد و پردیس تئاتر مستقل اجراهای خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین، مجموعه سالن اصلی تئاتر شهر مشهد از یک‌شنبه ۱۳ مرداد ماه میزبان نمایش «پدران» و همچنین از چهارشنبه ۱۶مرداد ماه میزبان نمایش «آدیداس» در محل پردیس تئاتر مستقل خواهد بود.

نمایش آدیداس یک نمایش دیالوگ محور است و بی‌انگیزگی و بی‌هدفی نسل جدید را نشان می‌دهد. نوجوانانی که تحت تاثیر تکنولوژی احساس بی‌هویتی می‌کنند و دستاوردی ندارند و دچار روزمرگی شدند.

داستان این نمایش مربوط به پسربچه‌ای است که خانواده وی به یک سفر زیارتی می‌روند و دایی این پسربچه در این مدت نزد او می‌ماند و از او مواظبت می‌کند، این پسربچه قصد بیرون رفتن با دوستان می‌کند و دایی وی موافقت نمی‌کند.

همچنین نمایش «پدران»   ویژه گروه سنی نوجوان و کودک از روز یکشنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد اجرا می‌شود که درباره ارتباط فرزندان و والدین‌شان است.

در این نمایش ارتباط فرزندان و والدین‌شان بررسی می‌شود. نمایش «پدران» داستان هشت دختر نوجوان است که بر لبه باریک عادت‌ها و عرف اجتماعی با پدران‌شان روبه‌رو می‌شوند. پدرانی که در این نمایش هستند روزی پسر بوده‌اند و تماشای این اثر تنها مخصوص دختران نیست. نمایش «پدران» درباره ارتباط میان انسان‌هاست و در این اثر نمایشی گره‌های ارتباطی میان دختران و پدران و پسران و مادران به نمایش درخواهد آمد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.