دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

رئیس بهزیستی شهرستان اردکان خبرداد

آمادگی بهزیستی اردکان برای دریافت نذورات عید قربان

عید قربان

یزد - رئیس بهزیستی اردکان گفت: همزمان با دهه فرخنده ولایت (عید قربان تا عید غدیر)، تمام مراکز و موسسه های خیریه تحت نظارت این اداره، آماده دریافت مشارکت های نقدی، غیر نقدی، قربانی و نذورات مردم خیر هستند.

حمید رضا پایدارفر در گفتگو با خبر نگار قدس آنلاین با دعوت از شهروندان خیر اردکانی برای اهدا قربانی(گوسفند زنده) ، نذورات (گوشت دام ذبح شده) و نذورات نقدی عید قربان اظهارداشت: اهدا کنندگان قربانی و نذورات عید قربان،می توانند نذورات خود را به مراکز نگهداری از معلولان جسمی- حرکتی، روانی و ذهنی، سالمندان ، کودکان بد سرپرست و بی سرپرست و همچنین اداره بهزیستی اردکان اهدا کنند.

وی افزود: در حال حاضر مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان، به دریافت نذورات قربانی نیاز بیشتری دارند، البته، مردم خیر با توجه به نیت شخصی خود نذوراتشان را اهدا کنند

پایدارفر تصریح کرد: خیران شهرستان اردکان در سال گذشته در روز عید سعید قربان ، بالغ بر ۹۰۰ کیلوگرم گوشت گرم به ارزش ۷۵۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال نذورات نقدی و غیر نقدی (برنج، روغن و دیگر اقلام خوراکی) خود را به مراکز تحت پوشش بهزیستی اردکان اهدا نموده اند.

وی گفت : بهزیستی اردکان بیش از  یک هزار  و هشتصد معلول و ۳۵۶ خانوار نیازمند شهرستان را تحت پوشش و حمایت خود دارد و خدمات خود را از طریق ۴۷ مرکز روزانه و شبانه روزی  به آحاد مردم ، ارائه می نماید.

رئیس بهزیستی اردکان خاطر نشان ساخت: در شهرستان اردکان یک مرکز مداخله در بحران فردی ، خانوادگی و اجتماعی شامل خط تلفن اورژانس اجتماعی ( ۱۲۳)  یک تیم خدمات سیار اجتماعی فعالیت دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.