دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

رئیس شورای شهر خبر داد:

راه‌اندازی شهرداری منطقه ۵ همدان برای احیای بافت‌ تاریخی

کامران گردان

همدان-رئیس شورای شهر همدان ازموافقت راه‌اندازی شهرداری منطقه ۵ در بافت مرکزی شهر (رینگ نخست شهر) به منظور احیای بافت‌های تاریخی توسط شهرداری همدان که از سازمان شهرداری‌ها و همیاری‌های کشور دریافت شده است خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ کامران گردان در جمع خبرنگاران گفت: شرکت توسعه گردشگری و احیای بافت‌های تاریخی زیر نظر شهرداری همدان در راستای اهداف گردشگری شهر، شکل می‌گیرد.

وی همچنین با اشاره به سفر به شهر تبریز برای حضور در همایش گام دوم انقلاب، بیان کرد: نشستی با شهردار تبریز با محوریت همایش جاده ابریشم در همدان و پیشنهاد نامگذاری شهرها در یکی از نقاط شهر و انعقاد تفاهم‌نامه در قالب خواهرخواندگی یا فرهنگی به انجام رسید که این موضوعات در سفر شهردار و مسئولان تبریز به همدان بررسی خواهد شد.

گردان با اشاره به بازدید از کارخانه آکیا در تبریز به‌منظور پیگیری نسبت به تحویل اتوبوس‌های درون‌شهری، عنوان کرد: اتوبوس‌های سفارشی باقی مانده برای تحویل به شهرداری همدان، آماده هستند که ۴ دستگاه تا پایان مردادماه و ۵ دستگاه هم تا پایان مهرماه امسال تحویل داده می‌شود.

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه از ظرفیت شهر بم هم به عنوان یکی از گزینه‌ها برای معرفی همدان به گردشگران جهانی بهره‌مند خواهیم شد، ادامه داد: هر چه در حوزه گردشگری در سطح جهانی کار کنیم، به نفع ماست و در حد توان در این حوزه کار می‌کنیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.