چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

استاندار خراسان رضوی:

۳۰ درصد از جمعیت مشهد در حاشیه شهر زندگی می‌کنند

استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: ۳۰ در صد از جمعیت شهر مشهد در حاشیه شهر زندگی می کنند و ما در فضاهای آموزشی بسیار با کمبودهای جدی روبرو هستیم.

به گزارش قدس آنلاین، علی‌رضا رزم حسینی در شورای آموزش و پرورش خراسان رضوی که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: نظام آموزش و پرورش جزو شاخص های توسعه یافتگی هر کشوری محسوب می شود و با توجه به آموزه‌های دینی و اهمیت آن همه مردم برای نظام آموزش و پرورش اهمیت قائل هستند. همچنین با توجه به وسعت این وزارت‌خانه امیدواریم افزایش کیفیت این  نظام که شاید جزو یکی از دغدغه‌های کشور باشد، مورد توجه سرپرست این وزارت خانه قرار بگیرد.

وی  افزود: ۳۰ در صد از جمعیت شهر مشهد در حاشیه شهر زندگی می کنند و ما در فضاهای آموزشی بسیار با کمبودهای جدی روبرو هستیم. همچنین حاشیه شهر مشهد دغدغه مقام معظم رهبری و شخص رئیس جمهور است و همواره پیگیر اخبار مربوط به آن هستند.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: بخشی از وظایف دستگاه‌های مسئول در حوزه حاشیه نشینی به آموزش و پرورش جمعیت این مناطق مربوط می‌شود و انتظار داریم که این موضوع مورد توجه ویژه سرپرست وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد تا بتوانیم فضاهای آموزشی را در حاشیه شهر مشهد گسترش بدهیم.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.