چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛

رسانه ها خدمات دولت و نظام را منعکس کنند

شاکرمی

ایلام- فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: اگر همه رسانه‌ها پای‌کار باشند و خدمات دولت و نظام اسلامی را منعکس کنند، جریان ضدانقلاب اسلامی را مأیوس و توطئه‌های آنان در ناامید کردن جامعه، خنثی می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین؛ سردار جمال شاکرمی شامگاه سه شنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگاران در محل هتل زاگرس شهر ایلام، اظهار کرد: شهید صارمی مسیر اوج گرفتن، پرواز گرفتن و رسیدن به معشوق به همه شهیدان و مدافعان حرم نشان دادند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه سپاه به هیچ جریان سیاسی و گروهی وابسته نیست، افزود: سپاه پاسداران فارغ از همه جریان‌های سیاسی برای پیشرفت نظام در همه ابعاد و برای خدمت به مردم هیچ مرزی نمی‌شناسد.

وی با اشاره به اینکه  در ایلام نیز همه جریان‌های ضدانقلاب، انحرافی و تکفیری و در مرز نیز، در رصد اطلاعاتی ما قرار دارند، یادآور شد: در حوزه‌های برون‌مرزی و درون‌مرزی یک اشراف صددرصدی داریم.

سردار شاکرمی با بیان اینکه ما به دنبال هم‌افزایی و حضور در بین مردم هستیم، گفت: برخی از کانال‌ها که دارای خط‌مشی سیاسی خاص هستند، تنها بخش از خدمات و تلاش‌ها را منعکس می‌کنند که باید همه تلاش‌ها و خدمات نظام منعکس شود تا جریان ضدانقلاب را مأیوس کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.