چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

دادستان عمومی و انقلاب مشهد:

سهامداران پدیده از مراجعه به دستگاه قضا خودداری کنند

دادستان مرکز خراسان رضوی

دادستان عمومی و انقلاب مشهد از سهامداران شرکت پدیده خواست از هرگونه مراجعه به مراجع قضایی خودداری کنند و منتظر اطلاع رسانی در این زمینه از طریق مبادی رسمی باشند.

به گزاش قدس آنلاین، دادگستری خراسان رضوی به نقل از غلامعلی صادقی افزود: سهامداران پدیده به شایعات توجه نکنند و اطلاعات موثق از طریق مبادی رسمی قضایی اعلام می شود و برای مراجعه به دستگاه قضایی  برنامه زمان بندی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اهتمام دستگاه قضایی بر اجرای دقیق و سریع حکم صادره توسط دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در مورد شرکت پدیده گفت: دستگاه قضایی در مرحله پیشگیری از تعمیق بحران این شرکت، در مرحله رسیدگی به اتهامات متهمان و در مرحله صدور حکم وظیفه خود را به انجام رسانده و حفظ منافع عمومی و اموال سهامداران در کنار رسیدگی به تخلفات و اقدامات غیرقانونی مدیران وقت شرکت مورد توجه قرار گرفته است.

صادقی ادامه داد: جلسات اجرای حکم نیز با محوریت دستگاه قضا و با هدف ایجاد اجماع حداکثری برای اجرای سریع و دقیق حکم صادره با حضور سهامداران برگزار می شود و امیدواریم که ذینفعان با تمام توان در جهت تأمین منافع شرکت به وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.