سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی:

برگزاری نمایشگاه عرضه محور در هفته حمایت از صنایع کوچک

برگزاری نمایشگاه های عرضه محور

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: در گذشته تمامی نمایشگاه‌ها بر پایه نمایش توانمندی‌های ما بوده اما اینک در راستای تاکید وزیر صمت بر تکیه به توان داخلی، نمایشگاه عرضه‌محوری بر مبنای اعلام نیازمندی‌های صنایع برگزار خواهد شد تا مراکز علمی، دانشگاه‌ها و تولیدکنندگان بتوانند نیازهای آنان را مرتفع کنند.

به گزارش قدس آنلاین، مجید علی‌خواه در خصوص برنامه‌های هفته حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: برای این روز اطلاع‌رسانی‌هایی از طریق نصب بیلبورد در سطح شهر و شهرک‌های صنعتی انجام شده، همچنین تمامی دستاوردهایی که پس از ایجاد تحریم‌ها کسب شده در نمایشگاهی عرضه خواهد شد.

وی افزود: از جمله برنامه‌های این هفته می‌توان به حضور در نماز جمعه به عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها، افتتاحیه در روز ۲۴ مرداد ماه با حضور معاون وزیر صمت در حوزه نیازمندی‌های ساخت داخل، کتابخوانی الکترونیک و بازیابی و تجارت الکترونیک بین الملل اشاره کرد. همچنین کلینیک صنعت نیز در شهرستان‌ها به ارائه خدمات کلینیکی می‌پردازد.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی بیان کرد: در گذشته تمامی نمایشگاه‌ها بر پایه نمایش توانمندی‌های ما بوده اما اینک در راستا تاکید وزیر صمت بر تکیه به توان داخلی نمایشگاه عرضه‌محوری بر مبنای اعلام نیازمندی‌های صنایع برگزار خواهد شد تا مراکز علمی، دانشگاه‌ها و تولیدکنندگان بتوانند نیازهای آنان را مرتفع کنند و وظیفه ما نیز در این راستا پیوند این دو بخش است. لازم به ذکر است که در روز ۲۴ مرداد ماه دو دفتر در حوزه تکیه بر توان داخلی افتتاح خواهد شد.
علی‌خواه خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای ما در طی تحریم‌های اخیر این است که امروز صادرکننده کفش به کشورهایی همچون چین هستیم و صادرات استان نیز به لحاظ وزنی ۴۰ درصد رشد داشته است.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.