سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

ساخت اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در مشهد

پارک موضوعی

رئیس اداره سرمایه‌گذاری‌های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: اولین پارک موضوعی کودک و سلامت در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و کودکان شهر مشهد ساخته خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، سید مهدی نعمتی خیرآبادی در این خصوص عنوان کرد: پارک موضوعی کودک و سلامت به عنوان اولین پارک موضوعی واقع در منطقه ۱۰ شهرداری مشهد است که جهت خدمت رسانی به خانواده ها و کودکان توسط سرمایه گذار بخش خصوصی ایجاد خواهد شد.

وی افزود: بخش زیادی از مساحت ۳.۳ هکتاری این پروژه قرار است به ساخت فضای سبز عمومی و پارکینگ اختصاص یابد.  
نعمتی با اشاره به اینکه «بخش محدودی از این پارک مطابق ضوابط به صورت سرپوشیده برای خدمات رفاهی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است»، بیان کرد: سرمایه گذار این پروژه در طرح پیشنهادی خود که در راستای تحقق شعار مشهد شهر دوستدار کودک تعریف شده است، به جنبه های آموزشی در حوزه های شناختی، حرکتی و خلاقیت کودکان پرداخته است. طراحان این پروژه تلاش داشته اند از طریق بازی و تفریح در کنار رشد جسمانی، رشد ذهنی و عاطفی کودکان را نیز ایجاد نمایند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازنگری در طرح اعتبار پروژه پارک موضوعی کودک و سلامت به ۳۴۴ میلیارد ریال می رسد که مقرر گردیده ظرف مدت ۲ سال ساخت این پروژه، تامین شود.
منبع: ایسنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.