چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

هزینه ۱۸ میلیارد تومانی در حوزه آبرسانی عشایر خراسان جنوبی

آبرسانی

خراسان جنوبی-مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حدود ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حوزه آبرسانی به عشایر استان هزینه می‌شود،اظهار داشت: طی ۴ سال گذشته اتفاقات خوبی در حوزه عشایری کشور رخ داده است.

به گزارش قدس آنلاین،مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حدود ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حوزه آبرسانی به عشایر استان هزینه می‌شود،اظهار داشت: طی ۴ سال گذشته اتفاقات خوبی در حوزه عشایری کشور رخ داده است.

حسین حسین‌پوردر جمع خبرنگاران به اقدامات انجام شده در حوزه عشایر اشاره کرد و اظهار داشت: در طول ۴۰ ساله انقلاب ۵ برنامه را مدنظر قرار داده‌ایم و ۱۷ مورد اصلاح قانون در برنامه ششم نسبت به برنامه‌های قبلی در حوزه عشایر بوده است.

وی افزود: یکی از برنامه‌های انجام شده بهره‌مندی جامعه عشایری از مالیات بر ارزش افزوده است که در برنامه ششم تصویب شده و بر اساس قانون مصوب در این زمینه ۳۰ درصد اعتبار مالیات ارزش افزوده در مناطقی که دهیاری ندارند و مناطق عشایری باید هزینه شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته حدود ۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده حوزه عشایری اعتبار داشته‌ایم که حدود ۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.