یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور خبرداد

افزایش ۳۵ درصدی بودجه سازمان جوانان هلال احمر در سال ۹۸

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد:

یزد - دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با حضور در حاشیه بازدید از محل برگزاری اردوهای نشاط و امید در یزد از افزایش ۳۵ درصدی بودجه سازمان جوانان هلال احمر در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محمودرضا پیروی، در حاشیه بازدید از محل برگزاری اردوهای نشاط و امید در یزد اظهار داشت: در بحث سرمایه گذاری روی نیروهای انسانی، بر روی جوانان از لحاظ بودجه و برنامه توجه ویژه ای داریم.

وی افزود: سرمایه گذاری در این بخش، در آینده به نفع همه خواهد بود. بر این اساس باید به زیرساخت ها توجه ویژه ای داشته باشیم که می تواند در قالب اردوهای فرهنگی یا آموزشی همچون اردوهای نشاط و امید، رفاقت مهر یا طرح دادرس باشد. این فعالیت ها با هر عنوانی که محور آن جوانان است، از اقدامات ویژه ای است که، موجب کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش ظرفیت اجتماعی و نهادینه کردن آموزش عمومی از طریق جوانان می شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اعلام اینکه در قدم اول نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد بودجه سازمان جوانان افزایش یافته است عنوان کرد: امید داریم با برنامه ریزی مناسب، این کار توسعه جدی پیدا کند.

پیروی افزود: ما در سازمان جوانان بحث مشارکت داریم، سازمان جوانان یکی از سازمان های جمعیت هلال احمر است که مشارکت خوبی با سازمان دانش آموزی و آموزش و پرورش دارد و هرجا که بتوانیم مشارکت خوبی داشته باشیم در جهت اهداف جمعیت هلال احمر و توسعه آموزش همگانی این کار را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.