یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲

رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد:

شهردار جدید نظرآباد ظرف یک ماه آینده معرفی می‌شود

شمس.نظراباد

البرز- رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد با بیان اینکه هنوز هیچ گزینه ای برای شهرداری مطرح نشده است گفت: باید ظرف یک ماه آینده و سریع ترین زمان بهترین گزینه به عنوان شهردار نظرآباد معرفی شود.

پرویز شمس در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: مهم ترین اولویت مدیریت شهری نظرآباد برای انتخاب شهردار توانایی وی در ایجاد درآمد پایدار و انجام پروژه های عمرانی است.

وی با بیان اینکه مردم اعضای شورای اسلامی شهر را انتخاب کرده اند گفت: آن ها حق دارند مطالبه گر باشند از همین رو مدیریت شهری نباید بیش از این زمان را از دست بدهد و می بایست تا قبل از فصل سرما تکلیف پروژه های عمرانی مشخص شود.

رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد با اشاره به موقعیت جغرافیایی مناسب این شهرستان گفت: نظرآباد به لحاظ استراتژیکی موقعیت بسیار خوبی برای طرح های کلان عمرانی داشته و اعتقاد داریم که زمان آزمون و خطا به سر آمده و اکنون وقت انجام کارهای بزرگ است.

شمس ضمن اشاره به استقلال اعضای شورا در اتخاد تصمیم های مهم گفت: در شورا مشورت وجود دارد اما هیچ یک از اعضا سفارش پذیر نیستند لذا سلامت و تخصص فرد و نیز مصلحت شهر اصلی ترین ملاک منتخبین مردم برای انتخاب شهردار جدید است.

وی در واکنش به اظهارات شهردار پیشین نظرآباد مبنی بر سفارش پذیری شورا گفت: آقای یگانه مدیر توانمندی است و بدون شک در مسئولیت های دیگر موفق خواهد بود اما در این برهه تصمیم بر این بود که شاید یک مدیر دیگر بتواند برای شهر حداقل یک درآمد پایداری را ایجاد کند این در حالی است که انجام برخی مصاحبه ها به دور از اخلاق حرفه ای است.

رئیس شورای اسلامی شهر نظرآباد در پایان ضمن قدردانی از شکیبایی مردم این شهر خاطرنشان کرد: به مردم قول می دهم در اسرع وقت بهترین گزینه برای شهرداری انتخاب شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.