دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

به مناسبت هفته دولت

۳۴ پروژه مخابراتی در ۵ شهرستان استان یزد به بهره برداری می رسد

یزد - سرپرست مخابرات منطقه یزد گفت : به مناسبت هفته دولت در ۵ شهرستان استان ، ۳۴ پروژه مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش قدس آنلاین  به نقل ازروابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، محمدرضا زارع در نشست بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی شهرستان ابرکوه که با حضور صباغیان نماینده مردم شهرستانهای مذکور، کاظمی نسب فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان مخابرات و این شهرستان در مخابرات ابرکوه برگزار شد به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان و شهرستان ابرکوه  پرداخت.

وی به تشریح آخرین وضعیت ارتباطی و مخابراتی دیگر شهرستان های حوزه انتخاباتی صباغیان اشاره کرد و افزود: درهفته دولت امسال در این ۵ شهرستان  ۳۴ پروژه مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

همچنین در این نشست سرپرست مخابرات در خصوص تاسیس و توسعه ارتباطات روستایی از محل اعتبارات طرح خدمات اجباری توضیحاتی را بیان کرد و گفت : اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات پیگیری های لازم را  برای حل مشکلات روستایی انجام می دهد .

 صباغیان نماینده ۵ شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از  تلاش های همکاران و کارکنان مجموعه مخابرات منطقه یزد ،مواردی را برای توسعه خدمات مخابراتی و  بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای حوزه انتخابیه خود مطرح و بر رفع مشکلات ارتباطی این حوزه تاکید کرد.

زارع سرپرست مخابرات در سفر به شهرستان ابرکوه از دفاتر ICT روستایی و مرکز مخابرات این شهرستان بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و و مسایل ایشان قرار گرفت.

انتهای پیام/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.